ŽENSKÝ

MENTORINGOVÝ KLUB

REGISTRÁCIA

Mesačné členstvo v KLUBE trénera ŽIEN stojí 14,90 €. Ako členka KLUBU získavaš:

  • Pravidelné konzultácie s trénerom ŽIEN
  • Prístup k BZS tréning® konceptu pre začiatočníčky, pokročílé cvičenkyňe a atlétky
  • Prístup do edukatívneho programu - Správna technika cvičenia
  • VBMTV koncept™ + VMBTV recepty
  • Viac ako 200 vzdelávacích videí o zdravom životnom štýle + záznamy zo živých vysielaní
  • Možnosť absolvovať fitpobyty, akcie, turistiky, dovolenky, sústredenia a pod. za bezkonkurenčne najnižie nákladové ceny.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Platba 14,90 € ti bude strhnutá z platobnej karty pomocou zabezpečenej platobnej brány GOPAY.

Aktivovaním mesačného členstva sa aktivuje aj opakovaná platba. To znamená, že ďalší mesiac si už nebudeš musieť členstvo znovu manuálne objednávať, ale tvoje členstvo sa predĺži o ďalší mesiac automaticky strhnutím 14,90 € z tvojej karty.

Pokiaľ sa rozhodneš, že členstvo naďalej využívať nechceš, môžeš ho kedykoľvek zrušiť. Stačí len napísať na môj email: daniel@trenerzien.sk a ja tvoje členstvo zruším.

Mgr. Daniel Čmel

zakladateľ KLUBU trénera ŽIEN

100% GARANCIA trénera ŽIEN

Ak nebudeš v KLUBE trénera ŽIEN spokojná, vrátim ti všetky peniaze, ktoré si za KLUB zaplatila.

Mojim cieľom je, aby Ti tento KLUB pomáhal. A ak sa tak v ničom neudeje, môžeš mi do 14 dní od zakúpenia členstva napísať na email - daniel@trenerzien.sk a ja ti vrátim všetky peniaze. 

Po uhradení členského poplatku ti bude sprístupnená ONLINE vzdelávacia a tréningová platforma so samostatnou členskou sekciou, v ktorej krok po kroku prostredníctvom tréningov a vzdelávacích videí sprevádzam ženy príjemným a vysoko-efektívnym chudnutím a tvarovaním ženských kriviek.

Do tejto súkromnej členskej sekcie sa môžeš prihlásiť zo svojho PC, alebo moiblu, vďaka čomu sa môžeš vzdelávať a trénovať kedykoľvek a kdekoľvek.  

Vyplň prosím nižiše fakturačné údaje.

 

Ďakujem za tvoju dôveru.

Tvoja platba je v u mňa v bezpečí pomocou zabezpečenej platobnej brány Gopay.

Ďalšie referencie žien, ktoré mali so mnou osobnú skúsenosť

Keď som na facebooku zazrela ponuku BZS tréningov, neváhala som ani minútu sa prihlásiť, lebo s Danielom sme sa poznali osobne, takže som vedela, že budem v dobrých a skúsených rukách. Tréningy boli veľmi intenzívne už od začiatku, a mám pocit, že ani na posledný tréning sa mi nepodarilo chytiť dych na tempo, ktoré si Danko predstavoval :D. Hold ale už po fakt nejak 5tich tréningoch som začala pozorovať na sebe milé zmeny. Po 8týždňoch priam prevratné, kilá a cm odchádzali jedna radosť. BZS tréning mi pomohol priam prevratne ako v stravovaní, sebavedomí, tak o krôčik bližšie k mojej vysnívanej postave. Určite by som neváhala tento program skúsiť, a taktiež ho všade odporúčam, lebo robí zázraky. Atmosféra úžasná, na tréning som sa vždy tešila, lebo sme sa na nej vždy kvalitne zasmiali 🙂
Lauraschudla 12cm z bokov, 10cm z pásu a celkovo -6kg za 8 týždňov v programe BZS tréning
Je mile vidiet, ked niekto robi pracu, ktora ho naozaj bavi a robi ju s radostou. Rovnako to je aj na Danielovych treningoch. Daniel svojim pozitivnym pristupom nabija energiou svojich klientov a tym im pomaha lepsie zvladat aj take narocne treningy ako su prave BZS treningy, ktore vedie. Mala som tu moznost vyskusat tento trening skoro rano este pred pracou a cely den bol potom pozitivnejsi. Velmi sa vzdy tesim na kazdy dalsi trening, kde zakazdym prekonavame samych seba. To sa moze zdat narocne, no s Danielom to ide urcite lahsie a pocit potom, po cely den, urcite stoji za to.
MartinkaSkúsenosť s BZS tréningom
S Danom trenujem uz treti mesiac a som rada, ze som do toho sla. Napriek tomu, ze prve treningy vyzerali vselijako, Danove slova ma motivovali a viedli k tomu, aby som to nevzdala a pokracovala dalej. Je profesionalny, na trening vzdy pripraveny a vo fitnescentre vzdy v predstihu. Pri cviceni je zasadovy, takze vyjednavanie unho malokedy prejde, co je niekedy nevyhnutne pri prehonavani vlastnych hranic.. Vysledkom toho vsetkeho je, ze bolesti chrbta pominuli, mam viac energie a citim sa skvele 🙂 Takze jednoznacne odporucam vyskusat 🙂
MariannaSkúsenosť s osobným tréningom
Daniel is a great personal trainer. He’s very professional, committed and hardworking to ensure the best possible outcome for his clients. He was my trainer for nearly a year and he was great at motivating me to keep in shape and helping work on strengthening my muscles. I highly recommend his services!
Nikki skúsenosť s osobným tréningom
Tréningy s Danielom mi určite zmenili život. Pred mesiacom by som si totiž ešte len ťažko vedela predstaviť, že ma niekto zavčasu ráno postaví na nohy s cieľom makať. Dnes však vstávam šťastnejšia, pretože sa teším, čo ma na BZS čaká a neminie. I keď sa jedná o veľmi náročné cvičenie, pocity po tréningoch sú na nezaplatenie. A nielen to - v mojom prípade už po pár stretnutiach nastalo úplné odbúranie stresu a zrýchlenie metabolizmu. Danielove služby odporúčam každej žene, ktorá potrebuje nakopnúť a je otvorená výzvam.
Kristínaskúsenosť s BZS tréningom
Patrim do generácie 60+, kde už veľa žien zabudlo, aký veľký príval energie a uspokojenia po cvičení pociťujeme. S Danom cvičím dva roky a išla by som za ním "na kraj" sveta. Je ku mne láskavo neúprosný, náročný a absolútne profesionálny. Nepripúšťa žiadne vyjednávania a ja odchádzam s pocitom, že som vďaka nemu opäť prekonala samú seba. Samé endorfíny.
Evička skúsenosť s osobným tréningom
Od kedy sme sa s Dankom spoznali, stali sa z nás veľmi blízki priatelia. Vždy to mal o niečo ťažšie ako ostatní a len tvrdou prácou na sebe a disciplínou sa z neho stal profesionál. Je to jeden z mála ľudí, ktorého obdivujem. Páči sa mi, že sa skutočne zaujíma o druhých. Môj boľavý chrbát je už na tom oveľa lepšie, vďaka strave a cvičeniam, ktoré mi pomohol nastaviť nemám takmer žiadnu celulitídu, pevnejšie svaly a hlavne som konečne zdravá 🙂
Zuzkaskúsenosť s osobným tréningom
Profesionalita, precíznosť, pozitívny prístup a hlavne očakávaný výsledok zaručený 🙂
Silviaskúsenosť s osobným tréningom