VENOVANÉ ŠPECIÁLNE ŽENÁM V STREDNOM VEKU

POSTARÁM SA O TO,

ABY SI V PRIEBEHU JEDNÉHO ROKA

OMLADLA O 10 ROKOV

Osobne dozriem na to, aby si do roka a do dňa schudla kompletne celú nadváhu, rozhýbala stuhnuté telo a opätovne nadobudla svoju ženskú príťažlivosť, ktorú ti budú závidieť aj o 10 rokov mladšie ženy.

Prečo sa ženy v strednom veku už necítia vo svojom tele dobre, a prečo už nechcú byť príťažlivé?

Máš ešte stále nadváhu? Začínajú ťa trápiť zdravotné problémy, si stuhnutá ako drevo a o tvojej kondícií a príťažlivosti už radšej nechceš ani počuť?

Rada by si s tým niečo robila, ale...

 • Nemáš motiváciu a odhodlanie začať...
 • Nemáš disciplínu vytrvať...
 • Nemáš čas a častokrát ani chuť začať žiť aktívne...
 • Si unavená a bez energie, alebo ťa trápia zdravotné obmedzenia a bolesti pri pohybe...
 • Nevieš, čo máš robiť a ako to urobiť...
 • Máš v živote chaos a chýba ti jasný zdravý režim, ktorý by si bola schopná udržiavať už do konca svojho života...

Schudnúť 10 kíl dokáže už každý, ale schudnúť kompletne celú nadváhu, a do roka a do dňa zmeniť svoj život na nepoznanie, to zvládne len máloktorá žena.

A už vôbec nie žena, ktorá si prechádza tým najnáročnejším obdobím života - stredným vekom.

A tomu úplne rozumiem.

Ako profesionálny tréner, ktorý sa už viac ako 10 rokov venuje len ženám (a špeciálne ženám v strednom veku) si uvedomujem, čím všetkým si si prešla doteraz, čím si aktuálne prechádzaš a keďže mám aj klientky aj po 70tke, tak viem aj to, čo všetko ťa ešte čaká.

Mojimi rukami totižto prešli už všetky kategórie žien, či už sú to mladé ženy, ženy v strednom veku, alebo ženy v pokročilom veku.

A vďaka tomu veľmi dobre viem, čím si v kažom období života prechádzaš a budeš prechádzať.

Ako MLADÁ ŽENA, si musela čeliť náročným okolnostiam ako sú:

1. Menštruácia
2. Celulitída
3. Tehotenstvo a pôrod
4. Starostlivosť o deti a domácnosť
5. Sedavé zamestnanie

Už len týchto 5 náročných okolností spôsobí väčšine žien doživotné problémy s nadváhou, začínajúce bolesti na tele, a s pribúdajúcim vekom postupne strácajú aj na príťažlivosti, čo znižuje ich sebavedomie.

Bohužiaľ, toto je realita s ktorou vstupuje drvivá väčšina žien do toho najnáročnejšieho obdobia v živote ženy - stredného veku.

A tam ich nečaká nič jednoduhšie.

 

Ako ŽENA V STREDNOM VEKU musíš opätovne čeliť ďalším prekážkam...

Prichádza menopauza a hormonálne zmeny, postupné odbúravanie svalovej hmoty, únava, psychická záťaž, stress a nepokoj z práce, narušených vzťahov a neustále pobehovanie medzi prácou, rodinou a povinnosťami.

V tomto období na teba čakajú ťažké životné udalosti, ako je odchod detí z domu (syndróm prázdneho hniezda), starostlivosť o starších rodičov, čo môže byť fyzicky a emocionálne náročné.

Chýba ti motivácia a energia. Si často unavená, máš nedostatok spánku a kvôli tomu sa nedokážeš premôcť ani na prechádzku a už vôbec nie na cvičenie cvičenie.

Máš málo voľného času, pretože ho investuješ práce, povinností, do detí, vnúčat, a ešte aj do rodičov. Všetko sa točí okolo teba a je na teba vyvýjaný veľký tlak. 

Toto všetko sa podpisuje na prvé zdravotné problémy, ako vysoký tlak, poruchy štítnej žľazy, vysoký cukor a cholesterol, časté bolesti hlavy a migrény, únava, postupne zvyšujúca sa nadváha a s tým všetkým prichádza aj zhoršujúca sa kvalita vlasov, pokožky, ustarostenejší vzhľad a pod.

No a príťažlivosť a intímny život je už čoraz viac tabu téma, pretože zrýchlené starnutie a pribudajúca nadváha negatívne ovplyvňujú tvoje sebavedomie. Vďaka tomu zažívaš pocit nedostatočnosti, alebo nedocenenia v práci, doma, alebo v partnerskom vzťahu.

No a toto všetko sa spolu nabaľuje do negatívnej špirály, do ktorej ak sa zatočíš príliž hlboko, nevidíš už žiadnu cestu späť.

To teda nie je najlepšia pozícia pred vstupom do pokročilého veku.

 

Pretože ako ŽENA V POKROČILOM VEKU budeš čeliť následkom, ktoré vyplývajú zo života v strednom veku.

A v tomto období sa to všetko zúčtuje.

Tvoja blízka budúcnosť môže pre teba dopadnúť buď katastrofálne, alebo naopak to môže byť to najkrajšie obdobie tvojho života.

A práve preto hovorím, že obdobie stredného veku medzi 45 - 60 rokmi je pre ženu to najdôležitejšie obdobie, v ktorom máš ešte poslednú možnosť radikálne zmeniť svoj život k lepšiemu.

Pokiaľ v tomto období vo svojom živote nič radikálne nezmeníš, tak neskôr bude už bohužiaľ neskoro.

Pretože keď budeš mať 70 rokov, nebudeš mať dostatok síl, motivácie a nebude s tebou bohužiaľ spolupracovať už ani telo, ktoré bude tuhnúť a ochabovať čoraz rýchlejšie.

Začneš výrazne strácať svalovú a kostnú hmotu, ktorá radikálne zníži kvalitu tvojho života. To znamená, že možno nebudeš schopná zájsť na väčší nákup, umyť si okná, alebo venovať sa vnúčatám, či záhrade.

No a čo je najhoršie, tvoje súčasné príznaky chorôb môžu zmeniť na vážne civilizačné ochorenia, ktoré ak v lepšom prípade neukončia predčasne tvoj život, tak radikálne znížia jeho kvalitu.

Ak teda budeš mať to šťastie, že sa vyhneš dvom najčastejším príčinám smrti (kardiovaskulárne ochorenia a rakovine) je len otázkou času, kedy sa prejavia ďalšie neduhy (osteoporóza, artritída, srdcovo-cievne ochorenie, rakovina, cukrovka, inkontinencia a pod.), ktoré ti môžu zo života urobiť už len trápenie.

A to ešte keď si predstavíš, že na dôchodku budeš ešte len zopár rokov a vôbec si ho nebudeš môcť užiť, tak je to maximálne demotivačné.

Osobne som poznal mnoho ustarostených žien, ktoré sa dôchodku ani nedožili, a poznám ešte viac takých, ktoré na dôchodku len prežívajú.

Verím, že takto si svoju budúcnosť nepredstavuješ, a že ju nechceš prežiť na liekoch, s bolesťami pri bežných pohybových činnostiach, navštevovať často lekárov a byť zavretá medzi štyrmi stenami a už len prežívať.

A verím, že sa nechceš dožiť dňa, kedy sa budú musieť tvoje deti o teba starať, pretože sa už nebudeš schopná postarať sama o seba.

Práve to je najsilnejšou motiváciou mojich klientiek 70+, ktoré robia všetko preto, aby k nim nemuseli chodiť ich deti a vnúčatá len z povinnosti, ale naopak, aby aj v tomto vyššom veku boli pre ne oporou, a aby boli plne funkčné a nápomocné pre ich životy.

A preto to ešte raz zopakujem:

 

STREDNÝ VEK ŽENY, JE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE OBDOBIE NA ŽIVOTNÚ PREMENU

Prečo najdôležitejšie?

Pretože v strednom veku máš poslednú možnosť ovplyvniť to, ako budeš žiť posledných 20 - 30 rokov svojho života.

Len sa pozri na reálny príklad z mojej praxe.

Toto je moja klientka Vlasta, ktorá má už po 60tke a nedávno získala prvé miesto na Bansko-Bystrickom pol maratóne. Áno dobre čítaš.

V 60tich rokoch odbehla 22 kilometrov

Čo myslíš, ako má Vlasta našliapnuté do najbližších rokov, ak aj po 60tke dokáže odbehnúť "našupu" 22 kilometrov a to dokonca za najlepší čas spomedzi všetkých, dokonca aj mladších účastníčiek?

Myslíš, že bude schopná aj o 10 rokov niečo pobehnúť, alebo aspoň byť sebestačná?

Jednoznačne.

Alebo tu je druhá moja klientka Olga, ktorá taktiež ak by neprevzala zodpovednosť do vlastných rúk a nerozhodla sa zmeniť svoj život, doteraz by ostala s + 30kg nadváhou  sále vyčerpaná, bez života a so zdravotnými problémami. No namiesto toho sa spolu aj s  mojou ďalšou klientkou Silviou, ktoré sa aj vďaka našej spolupráci stali skvelými kamoškami a teraz môžu brázdiť európou na motorkách. Tieto dve ženy schudli dokopy takmer 50 kilogramov a kompletne od základov zmenili svoje životy.

A samozrejme, aby som nezabudol povedať, tak tieto ženy majú náročnú prácu na nočné smeny a neľahké životné osudy.

Zo všetkým sme sa popasovali a dnes žijú najlepšie obdobie ich života.

Takže ako vidíš, životná premena je možná bezohľadu na to, akú máš nadváhu, aké máš zdravotné problémy, alebo náročnú prácu.

A teraz je rad na tebe. Opýtaj sa sama seba:

AKO CHCEM VYZERAŤ, CÍTIŤ SA A ŽIŤ

o 1 rok,

o 5 rokov

a o 10 rokov?

Ako by sa ti páčilo, keby sa z teba v priebehu jedného roka stala o niekoľko rokov mladšia a atraktívnejšia žena?

 • Aké by to bolo, ak by si už behom prvého mesiaca schudla minimálne 5 kíl a mohla si už obliecť svoje obľúbené nohavice?
 • Ako by si sa cítila, ak by si zo svojho šatníka vyhodila všetky rozťahané tričká a nohavice a nahradila ich novými, o niekoľko čísel užšími?
 • Ako by si sa cítila, ak by si v plavkách vyzerala ako pred 20 rokmi?
 • Aké by to bolo ak by si už nemusela brať lieky, nemusela chodiť k lekárom a mohla sa naplno venovať svojim záľubám?
 • Ako by si sa cítila, ak by ťa ľudia v tvojom okolí začali viac rešpektovať a uznávať?

Ide ti len o chudnutie, alebo ti ide o niečo viac ? Pretože ja už nepracujem so ženami, ktoré chcú len schudnúť zopár kíl a to im postačí. Pre mňa to už nie je motivačné. Takýchto správ mi chodia takmer každý deň.

 

Gratulujem ti, urobila si skvelé rozhodnutie zakúpiť si túto knihu.

Prečítaj si ju čím skôr, aby ti moja metóda priniesla okamžité výsledky už behom prvého mesiaca.

 

No teraz mi prosím úprimne odpovedz na túto otázku:

 

Ide ti len o chudnutie, alebo ti ide o niečo viac ?

 

Pýtam sa preto, pretože ak ťa zaujíma len to, aby si schudla zopár kíl, môžeš hneď teraz vypnúť toto video a pustiť sa do mojej účinnej metódy.

 

Avšak ak ti nejde len o chudnutie, ale potrebuješ sa zbaviť aj zdravotných problémov, rozhýbať stuhnuté telo a dosiahhnuť životnú formu bezohľadu na to, v akom si veku, tak to, čo ti v najbližších minútach poviem, ti môže radikálne zmeniť tvoj život.

 

Za posledných 10 rokov mojej trénerskej praxe so ženami som pochopil prečo si drvivá väčšina žien počas života nedokáže udržať štíhlu postavu, plnohodnotné zdravie a už vôbec nie dobrú kondíciu.

 

To všetko, čo som za tie roky od žien navnímal ma presvedčilo o tom, že ženy to majú s chudnutím omnoho náročnejšie ako my muži.

 

Ako žena si prechádzaš počas života samými prekážkami ako je menštruácia, celulitída, potom tehotenstvo a pôrod s rizikom vzniku diastázy, ďalej starostlivosť o deti a domácnosť bezohľadu na to, či si unavená, alebo si nespala celú noc.

 

No a potom keď sa k tomu pridá ešte sedavé zamestnanie a fakt, že ako žena máš až o 30 % svalov menej ako my muži, je veľmi náročné udržať si štíhlu postavu…

 

A to som samozrejme ešte neskončil, pretože okolo 50-tky prichádza do tvojho života ďalšia previerka s názvom menopauza, ktorá nielenže ešte viac urýchli odbúravanie svalovej hmoty, ale výrazne prenastaví fungovanie niektorých hormónov, čo súvisí aj so stratou plodnosti.

 

A práve v tomto strednom veku sa začína to najnáročnejšie obdobie z hľadiska udržania zdravia, štíhlej postavy a kondície, a pokiaľ s tým teraz nezačneš nič zásadné robiť, tvoja kvalita života sa v najbližších rokoch radikálne zhorší.

 

V tomto období sa toho deje veľa. Deti odchádzajú z domu, postupne sa musíš starať už aj o čoraz viac chorých rodičov, neskôr pridhádzajú vnúčatá s ktorými by si tiež chcela tráviť čas a k tomu všetkému tu máš ešte stále svoju prácu, ktorá ťa už prestáva po toľkých rokoch napĺňať.

 

 A keď si k tomu ešte predstavíš, že tvoj dôchodok je zatiaľ v nedohľadne, a toto náročné obdobie bude trvať ešte minimálne 10 rokov, nepridáva ti to veľa elánu do života.

 

Do toho prichádza strach, ľútosť a častokrát aj úzkosti z toho, že mnohé ženy si začnú reálne uvedomovať, že starnú čoraz rýchlejšie.

 

Cítia sa vo svojom tele už viac nepohodlne, trápia ich rôzne bolesti, začínajú navštevovať lekárov, začínajú brať lieky, a objavuje sa u nich čoraz viac vrások a šedivých vlasov.

 

Toto je len odrazom všetkých okolností v ich náročnom období.

 

Často sa v taktomto období naštrbujú aj vzťahy v partnerstve, v rodine a začína sa všetko postupne kaziť.

 

Mnohé ženy si začínajú uvedomovať, že tie najlepšie roky života sú už definitívne za nimi, a že ich už v budúcnosti nečaká nič veľkolepé.

 

Častokrát už strácajú silu, motiváciu a chuť niečo vo svojom živote zmeniť.

 

Mnohé ženy sú tak zahltené náročnou prácou a povinnosťami, že jediné čo im robí radosť je pár dní voľna, pri ktorých sa zmôžu akurát tak na oddych a načerpanie síl do ďalších pracovných dní.

 

Potom už len stačí aby prešlo zopár rokov a výsledkom toho je tvoj ustarostený vzhľad, nadváha, zhoršený zdravotný stav, bolesti na tele a o úrovni kondície a fyzickej zdatnosti radšej ani nehovorím.

 

Väčšina žien, ktoré mi prídu na pobyt nedokážu urobiť hlboký drep ani výpad a mnohé z nich len pri výstupe do kopca lapajú po dychu.

 

Takže ako vidíš, toto je realita, s ktorou sa ako tréner stretávam.

 

Našla si sa v tom niekde?

 

Môžeš si všimnúť, že to už ani nie je o samotnom chudnutí alebo formovaní postavy.

 

Ženy v strednom veku už často o príťažlivosti ani nehovoria, pretože celé toto obdobie vás tak poznačilo, že myšlienky na to, že môžeš byť ešte pre niekoho atraktívna sú už dávno preč.

 

No a najhoršie na tom nie je to, ako si na tom teraz, ale to, ako na tom budeš o 5, 10, či 20 rokov, ak s tým nič zásadne neurobíš.

 

Čo myslíš, zmení sa niečo v tvojom živote ak budeš takto aj naďalej pokračovať?

 

To rozhodne nie...

 

Ak teraz vo svojom živote nič zásadne nezmeníš, vyhliadka na najbližších 5, 10, alebo 20 rokov života bude už len horšia.

 

Hádam nechceš dopadnúť tak, že posledných 10 rokov života budeš musieť ostať doma zavretá v byte medzi 4 stenami, pretože nebudeš schopná sa ísť ani prejsť do prírody, či na nákup.

 

A hádam nechceš, aby sa tvoje deti museli o teba starať, pretože si už nebudeš vedieť nakúpiť, umyť okná a podobne...

 

Mnohé ženy mi hovoria, že ich najsilnejšou motiváciou je práve to, aby neboli svojim deťom na starosť, ale naopak, aby mohli svoj dôchodok prežiť aktívne a byť tu pre svoje deti a vnúčatá oporou a mohli s nimi tráviť čas plnohodnotne.

 

Verím, že sa nechceš dožiť takého dôchodku, ktorý si už nebudeš môcť ani užiť.

 

A práve obdobie stredného veku medzi 45 až 55 rokmi, je to najdôležitejšie obdobie v živote, v ktorom sa dá ešte veľa zmeniť.

 

Je to tvoja posledná príležitosť, kedy sa môžeš rozhodnúť že so všetkým zlým končíš a môžeš začať úplne odznova.

 

Pretože ak nezačneš teraz, neskôr sa budeš už len trápiť v spomalenom tele, bez svalovej hmoty, ktoré bude len veľmi ťažko spolupracovať.

 

Opäť viem o čom hovorím, pretože mi chodia na pobyty aj ženy vo veku 70, či dokonca 80 rokov, ktoré mi hovoria” Daniel, ty si ani nevieš predstaviť ako mi rýchlo dochádza sila, ako sa mi chodí stále ťažšie a ťažšie a každým dňom ma tento stav doslova ohrozuje na živote.

 

Preto je teraz veľmi dôležité urobiť hrubú čiaru za svojim doterajším životom, a je najvyšší čas začať si kompletne pretvárať tvoju novú budúcnosť.

 

Takže tu nakreslím hrubú čiaru a teraz začneme spoločne odznova.

 

Je mi jasné, že ak sa teraz pozrieš do zrkadla a uvidíš tam vyčerpanú ženu, ktorá trpí nadváhou a zdravotnými problémami v stuhnutom tele, tak pravdepodobne nemáš veľké očakávania od svojej budúcnosti.

 

Ale presne to je tým dôvodom prečo si tam, kde si.

 

Presne to, že už nemáš očakávania a si demotivovaná z doterajšieho života ti ešte viac odoberá energiu zmeniť svoj stav a začať žiť inak.

 

ALE poviem ti, že touto hrubou čiarou je nadobro koniec s tým všetkým čo bolo.

 

Nech máš akékoľvek starosti, zdravotné problémy, zničené vzťahy, alebo nenávidíš svoju prácu a nemáš absolútne žiadny čas na seba.

 

Toto všetko je teraz už nepodstatné.

 

A vieš prečo?

 

Pretože DNES kedy sleduješ toto video, nastal prelomový deň v tvojom živote.

 

Zapamätaj si tento dátum, pretože tento dátum je tvoja hrubá čiara za tvojim doterajším životom.

 

Je to presne tá čiara, ktorá rozdelila tvoj minulý život plný všetkých problémov a starostí, od života, ktorý začneš žiť teraz.

 

A tu - práve na tejto druhej strane, začína tvoj nový život.

 

Je mi jasné, že všetko to, čo ti na tvojom tele tvoj „minulý život“ zanechal, tam aj naďalej ešte ostáva.

 

Je jasné, že aj zajtra budeš mať rovnakú nadváhu ako dnes, a je jasné, že aj zajtra budeš ešte stále stuhnutá a nebudeš mať hneď úžasnú kondíciu, ale kľúčové je, že tvoja hlava to už od teraz neberie ako prekážky, ale ako výzvy.

 

A práve tieto výzvy budú našim najsilnejším motorom, aby sme každý deň začali robiť maličké zmeny a kroky k tomu, aby si sa jedného dňa zo všetkého dostala.

 

A neboj sa, nebudeš na to všetko sama.

 

Týmito všetkými výzvami si prejdeme spoločne. Pretože ja presne viem, čo treba urobiť a ako to urobiť.

 

Ja som tu presne na to, aby som ti dodal práve to, čo ti najviac chýba.

 

A to je pevná vôľa, sebadisciplína a vytrvalosť.

 

Pretože presne tieto 3 vlastnosti chýbajú všetkým ženám, ktoré nedokážu uspieť.

 

Čiže jediné, čo musíš urobiť je nechať sa viesť.

 

Stačí ak budeš robiť presne to, na čom sa dohodneme, a spoločne krok po kroku kompletne od základov začneme budovať tvoj nový život.

 

A nebudeme to robiť len tak ledajako, ale pôjdeme presne podľa prepracovaného overeného plánu, ktorý 100% funguje, a ktorým úspešne prešlo už niekoľko stoviek žien.

Tento plán je vypracovaný na 1 ROK a má 4 hlavné ciele, ktoré za tento daný rok splníme.

 

Takže prvý cieľ:

 

Za 1 rok schudneme kompletne celú nadváhu a odstránime všetky zdravotné problémy, ktoré ti aktuálne zhoršujú kvalitu tvojho života.

 

Je úplne jedno, či máš 10, 20, alebo 30 kíl nadváhy.

 

V priebehu jedného roka zmizne kompletne všetok tuk zo spodného brucha, vnútorných stehien, bokov a aj ten nepekný ovisajúci tuk na tricepsoch.

 

Ďalej zlepšíme tvoje krvné výsledky u lekára, zlepšíme tvoj cukor, cholesterol, upravíme krvný tlak a zápalové markery, vďaka čomu sa vyhneme tým najhorším chorobám, ktoré skracujú život o desiatky rokov.

 

Zameriame sa v prvom rade na príčinu každého zdravotného problému, vďaka čomu znížime, alebo dokonca úplne odstránime všetky nepotrebné lieky, ktoré doteraz slúžili len ako náplasť na problém.

 

Ako druhý cieľ ťa zbavíme akýchkoľvek bolestí pri pohybe a rozhýbeme tvoje stuhnuté telo.

 

Pokiaľ cítiš nejaké bolesti, napr. na krčnej, alebo driekovej chrbtici, máš problém s platničkami, bolia ťa ramená, kolená, alebo si stuhnutá a nedokážeš urobiť drep či výpad, toto všetko v priebehu jedného roka napravíme.

 

Vďaka komplexnej zmene každodenných návykov sa budeš konečne vo svojom tele cítiť príjemne a uvoľnene.

 

Len si predstav ten moment, keď sa ráno prebudíš a nebude ťa nič bolieť.

 

Konečne budeš nielen vstávať s úsmevom, ale budeš mať aj chuť začať sa viac hýbať.

 

A to je ideálny čas na naplnenie 3. cieľa.

 

Náš tretí cieľ bude dosiahnuť tvoju životnú formu.

 

Kedže ti už nebude brániť nadváha, ani žiadne zdravotné problémy a dokonca ti v tom nebude brániť ani tvoje stuhnuté telo, pôjde to rýchlo a hladko.

 

Do roka a do dňa vyformujeme tvoje telo na nepoznanie.

 

Tvoj partner, rodina a tvoji najbližší nebudú veriť ako si sa za jeden rok dokázala zmeniť.

 

Budeš už nielen štíhla, ale budeš už aj atraktívna a to bezohľadu na to v akom si veku.

 

Budeš sebavedomejšia, rešpektovanejšia a pocítiš od ľudí patričné uznanie.

 

Len si predstav moment, keď si budeš môcť obliecť aj príťažlivejšie oblečenie, obľúbené nohavice, či obtiahnuté tričko, v ktorom sa budeš konečne cítiť ako atraktívna žena.

 

A namiesto toho, aby si stále riešila ako zle vyzeráš v plavkách, sa budeš naopak tešiť na moment, kedy si tie plavky oblečieš.

 

Jednoducho zmení sa tvoj život úplne od základov.

 

Bez akýchkoľvek problémov vybehneš do schodov, do kopca a nebude pre teba žiadny  problém zvládnuť akékoľvek fyzicky náročné činnosti v bežnom živote.

 

Budeš v lepšej forme ako o desiatky rokov mladšie ženy, a všetci naokolo ťa budú s obdivom sledovať.

 

Toto obdobie ženy milujú pretože sa im znovu zvyšuje ich sebavedomie o čom svedčí to, že priťahujú omnoho viac pozornosti ako kedysi.

 

Získavajú viac komplimentov najmä od opačného pohlavia a vďaka tomu sa cítia ako skutočne príťažlivé ženy.

 

Dvihne sa ti pozadie, spevnia sa ti boky, brucho, a postupne sa začne strácať aj celulitída.

 

Mnohé ženy si pochvaľujú zlepšenie ich intímneho života s partnermi a mnohé naopak nazbierali dostatok síl a odhodlania ukončiť vzťahy, ktoré nefungovali, pretože si dokázali nájsť aj napriek ich pokročilému veku lepších partnerov.

 

Ak si týmto prejdeš, garantujem ti, že budeš v najlepšej forme svojho života.

 

Omladneš o niekoľko rokov a radikálne spomalíš svoje starnutie.

 

No a na záver roka budeme končiť štvrtým cieľom, v ktorom nám ide o to, aby si si túto úžasnú formu udržala čo najdlhšie a zabezpečila svoj aktívny dôchodok.

 

Predsa nechceš, aby sa posledných 10 rokov tvojho života musel o teba niekto starať, pretože nedokážeš výjsť ani z domu.

 

Práve naopak, pôjde nám o to, aby si aj v 80 rokoch mohla žiť rovnako kvalitne ako v 50tke a mohla naplno tráviť svoj čas v prírode, s rodinou, alebo cestovaním.

 

Naše svaly nepoznajú vek a naše telo môže byť dostatočne výkonné aj v neskoršom veku ak nám na tom bude záležať. 

 

Verím, že nechceš, posledných 10 rokov stráviť už len v byte medzi 4 stenami, pretože sa nedokážeš plnohodnotne pohybovať.

 

Len si predstav, že máš 50 a čaká ťa ešte dlhých 30 - 40 rokov aktívneho plnohodnotného života.

 

Väčšinu z týchto rokov budeš už na dôchodku, takže budeš mať kopec času a môžeš sa venovať záľubám, na ktoré si doteraz nemala čas.

 

Len sa zamysli, čo také by si ešte chcela robiť dlhých 30 rokov po 50tke, ak by si mala 100% zdravie a fantastickú kondíciu?

 

Išla by si precestovať európu? Venovala by si sa záhradke, alebo by si bola skvelou oporou pre svoje deti a vnúčatá?

 

Buď otvorená fantázíí, pretože ak budeš v dobrej kondícií budeš môcť robiť čokoľvek.

 

Tak čo na to hovoríš?

 

Čaká ťa úžasný rok neuveriteľnej životnej premeny.

 

A najlepšie na tom je, že každým ďalším rokom sa tvoje starnutie bude namiesto zrýchlenia spomaľovať a ty si o 10 rokov uvedomíš, že žiješ rovnako kvalitne a aktívne ako si žila pred 10 rokmi.

 

Fú tak to by bolo čo?

 

Verím, že som ti trochu otvoril oči v tom, že tvoj život nie je ešte ani zďaleka v pokročilom štádiu a že tie najlepšie roky tvojho života ešte len prídu.

 

Pretože teraz si presne v polovici, alebo minimálne na konci druhej tretiny.

 

A teraz záleží len na tebe, či si tú poslednú tretinu života ideš poriadne užiť, alebo sa odovzdáš napospas všemožným okolnostiam.

 

A ver mi, môže to byť veľmi nepríjemná posledná tretina života.

 

Nie nadramo sa hovorí, že ak teraz nebudeš venovať pozornosť zdraviu, neskôr budeš musieť venovať celú svoju pozornosť chorobe.

 

Ako vidíš, nie som obyčajný tréner, ktorý ti dá tréning vo fitku, a niesom ani výživový poradca, ktorý ti predpíše jedálniček a tým to celé končí.

 

Ja chcem viac.

 

Ja chcem, aby si mi ako moja klientka o rok povedala, „ Daniel vďaka tebe žijem nový život “.

 

Ja ťa chcem vidieť poriadnu životnú premenu.

 

Pre mňa už nie je motivačné, ak mi žena napíše, že schudla 10 kíl za 2 mesiace.

Pri všetkej úcte k týmto ženám, som samozrejme rád, že mi píšete a teší ma že vám moja metóda pomáha, ale chcem tým povedať to, že týmto prvým úspechom to u mňa len začína.

 

Pre mňa bude tvoj prvotný úspech len prvým krokom na ceste ku skutočnému veľkému úspechu.

 

A práve preto už nepracujem len so ženami, ktoré majú za cieľ len schudnúť.

 

Dnes už pracujem len so ženami, ktoré majú omnoho vyššie ambície.

 

A to je niečo, prečo sa mi naozaj oplatí venovať sa ti.

 

A ak je kompletná zmena tvojho života to, po čom túžiš a chceš konečne urobiť hrubú čiaru za všetkým a začať žiť odznova, teraz máš možnosť nechať sa viesť skúseným profesionálom, ktorý ti nielenže celú cestu maximálne zefektívni a spríjemní, ale hlavne dozrie na to, aby si dorazila do cieľa.

 

A ak si myslíš že to všetko zvládneš sama, kľudne, môžeš sa o to pokúsiť.

 

Ale garantujem ti, že ak si doteraz neuspela pri niekoľkých pokusoch, dopadne to rovnako ako doteraz.

 

Aj ja sám mám mnohých mentorov, či už v podnikaní, životnom štýle, alebo dokonca v permakultúre, pretože rovnako ako ty nerozumieš cvičeniu a stravovaniu

Ja tiež nerozumiem pestovaniu a len by som sa trápil a zbytočne by som strácal čas ak by som robil všetko štýlom pokus-omyl.

 

Na to je život až príliž krátky. A to platí dvojnásobne ak máš pred sebou už len poslednú tretinu života.

 

Ak teda chceš, aby som sa stal tvojim mentorom a pomohol ti do roka a do dňa...

 

1.     schudnúť kompletne celú nadváhu,

2.     odstrániť zdravotné problémy,

3.     rozhýbať stuhtnuté telo,

4.     získať a získať životnú formu, ktorú si udržíš už do konca svojho života,

 

...môžeš vyplňiť túto žiadosť o spoluprácu a pokiaľ budem mať aktuálne voľné miesto, moja asistentka sa ti ozve a dohodne s tebou bližšie informácie o spolupráci.

 

Ďakujem ti za tvoju pozornosť a drž sa!

 

REFERENCIE klientiek vo videu pokračujú.

Mnohé ženy mi po absolvování webinára píšu presne toto...

 • "Daniel, potrebujem čo najskôr schudnúť minimálne 10 kíl... už sa neviem vopchať do nohavíc..."
 • "potrebujem odstrániť zdravotné problémy... lekár mi odporúčil  okamžite schudnúť..."
 • "musím už konečne rozhýbať svoje stuhnuté telo... som stuhnutá a nemotorná ako taký medveď, ktorý sa zobudil po zimnom spánku"...
 • "rada by som sa zbavila toho posledného tuku na bruchu a vyformovala svoju postavu.. lebo už mám pretekárske brucho, ktoré mi preteká cez opasok..."

Patríš aj ty medzi tieto ženy?

 

Ak áno venuj mi teraz chvíľu pozornosť, mám pre teba jeden špeciálny návrh.

No povedz sama...

Môžem si ja ako tréner nechať takúto unikátnu metódu len pre seba ?

No nemôžem.

Úprimne ti poviem, že ja diéty, detoxy, alebo akékoľvek koktaily na chudnutie neznášam!

Som zásadne proti všetkým "urýchľovačom"  chudnutia, ktoré spôsobujú akurát tak jojo-efekt.

Naopak, chcem ťa ušetriť týchto hlúposti, radšej ťa naučím žiť zdravý život už navždy.

Omnoho účinnejšie je, ak ťa naučím úplne všetko o zdravom stravovaní a cvičení, vďaka čomu už nikdy nebudeš musieť riešiť chudnutie.

Dáva ti to zmysel?

Ak sa rozhodneš, že sa namiesto lákavých skratiek a márnych pokusov, vydáš radšej na na poctivú a istú cestu budovania zdravých návykov pod vedením skúseného profesionála, mám pre teba unikátnu ponuku:

ROČNÁ SPOLUPRÁCA

S TRÉNEROM ŽIEN,

vrámci ktorej získavaš:

52 konzultácií priamo s Mgr. Danielom Čmelom, trénerom ŽIEN

(v hodnote 1.990 €)

Budem na teba pravidelne dohliadať a kontrolovať ťa, aby si dosiahla výsledky čo najpríjemnejšie a najrýchlejšie.

Ročný BZS tréningový program 

(v hodnote 690 €)

Špeciálne navrhnutý tréningový program pre ŽENY zameraný na BRUCHO, ZADOK a STEHNÁ, ktorý redukuje tuk v problémových partiách omnoho efektívnejšie ako bežné tréningové programy na chudnutie (vhodný aj pre začiatočníčky a necvičiace ženy).

VMBTV generátor receptov

(v hodnote 190 €)

Unikátny nekonečný online receptár, vďaka ktorému už nikdy nebudeš riešiť dilemy čo variť a ako variť. Tento Generátor nahradí všetky kuchárske knihy, za ktoré už nemusíš utrácať peniaze.

Koučingový program #1 Ako sa zbaviť sa kompletne celej nadváhy

(v hodnote 149 €)

Aby sme už raz a navždy odstránili zlozvyky, ktoré spôsobili tvoju nadváhu a nahradili ich návykmi, vďaka ktorým schudneš kompletne všetky prebytočné kilogramy.

Koučingový program #2 Ako sa zbaviť bolestí a rozhýbať stuhnuté telo

(v hodnote 190 €)

Vďaka špeciálnym prípravným, relaxačným a mobilizačným cvičeniam odstrániš až 90% bolestí pri pohybe a rozhýbeš svoje stuhnuté telo.

Koučingový program #3 Ako dosiahnuť životnú formu v akomkoľvek veku

(v hodnote 290 €)

Či máš 40, 50, alebo 60 rokov, stále môžeš vyzerať príťažlivo a sebavedomo. Naučím ťa ako to dosiahnuť za menej ako jeden rok.

Koučingový program #4 Ako predĺžiť aktívny život o minimálne 10 rokov

(v hodnote 190 €)

Do svojho života aplikuješ 10 kľúčových zásad, ktoré ti predĺžia tvoj aktívny život v plnom zdraví o minimálne 10 rokov. Tieto doživotné zásady aplikujem aj ja sám ako tréner a vďaka nim som za posledných 12 rokov ani raz nenavštívil lekára a nevzal ani jednu tabletku.

Prístup do súkromnej ženskej komunity pod dohľadom trénera ŽIEN

(v hodnote 190 €)

Nebudeš na nič sama. Nájdeš si nové kamošky a parťáčky, s ktorými sa budete spoločne inšpirovať a posúvať sa vpred.

Diagnostika InBody 370s

(v hodnote 190 €)

Počas celého roka môžeš kedykoľvek využiť kompletnú diagnostiku prístrojom InBody 370s úplne ZDARMA, aby si presne vedela, ako na tom si.

Vďaka tomuto všetkému...

 • Môžeš už za prvé dva mesiace schudnúť minimálne 5-10kg

 • Zlepšíš zdravotný stav a výsledkové parametre u lekára (krv, cukor, tlak, a pod.)

 • Rozhýbeš stuhnuté telo a odstrániš bolesti, ktoré ťa pri pohybe trápia

 • Naučíš sa variť zdravo a chutne už rovno na celý život

 • Naučíš sa technicky správne a efektívne cvičiť taktiež rovno na celý život

 • Budeš mať jasné vedenie, kontrolu a dohľad od profesionálneho trénera

 • A nakoniec ak by si čokoľvek potrebovala, budem tu pre teba na konzultácií každý jeden týžden počas celej našej spolupráce.

 • A ako čerešnička na záver, dávam ti 100% GARANCIU trénera žien, čiže ak za 365 dní nedosiahneš žiadne výsledky, vrátim ti všetky peniaze späť.

A koľko to všetko bude stáť?

Celková hodnota spolupráce so mnou je 4069 €.

Avšak, práve tento mesiac otváram novú skupinu 20 žien, ktorým umožním vstúpiť do spolupráce so mnou za najnižšiu možnú cenu.

Toto všetko získavaš keď vstúpiš do dnešnej polnoci:


Celková hodnota: 4.069 €

Do dnešnej polnoci len: 497€

(alebo 12 097 Kč)

Objednávkový formulár

Kde ti pošleme tvoje prihlasovacie údaje?

Čo o mne hovoria moje klientky?

Začni byť vedená expertom na zdravé a prirodzené chudnutie a môžeš sa mi aj ty o pár týždňov takto pochváliť: 

ĎALŠIE REFERENCIE KLIENTIEK po prvých mesiacoch našej spolupráce:

Natália schudla - 5,1 kg a - 7 cm z pása za prvý mesiac.

 • Uvedomila som si, ako málo stačí, aby sa ľudské telo menilo k lepšiemu.
 • Najviac vnímam asi to, že sa mi spevňuje telo. Mierne sa vytráca celulitída, telo je na dotyk menej „mľandravé“ :D.
 • Nastali aj mierne psychické zmeny, pomaličinky sa mi prinavracia sebavedomie.
 • Celkovo vnímam prvý mesiac veľmi pozitívne, asi je to hlavne preto, že som dosiahla pomerne dobré výsledky bez nejakého obrovského obmedzovania.

Barbora schudla - 2,5 kg a - 3,8 % tuku za prvý mesiac.

 • Som oddýchnutejšia, kľudnejšia, lepšie spím aj vstávam.
 • Od nastavenia stravy sa cítim stále fajn,,, nemám nutkanie nič pojedať a necítim hlad.

Alenka schudla - 4,7 kg a - 3,9 % tuku za prvý mesiac.

 • Bola som ubolené smutné žieňa po menopauze, ktorej zo dňa na deň ubúdali sily a mala som v každej kabelke nejaký liek proti bolesti. No počas Danielovho mentoringu som neužila ani jednu tabletku.
 • Dosiahla som výrazný úbytok váhy a schopnosť pohybobvať sa bez bolesti.
 • Zlepšilo sa mi trávenie a cítim sa sebavedomejšie.
 • Môj aha moment nastal, keď som pochopila kde som robila chyby a konečne mi to celé dalo logiku. Veľa vecí som si ujasnila a upratala v hlave.

Mária schudla - 3,9 kg a - 2,3 % tuku za prvý mesiac.

 • Necítim sa tak unavená, ako som bývala. Je to síce len krátky čas, ale už teraz sa cítim zdravšie a vitálnejšie. A určite išlo aj nejaké to kilečko dole :D.
 • Aj keď máme toho v práci veľa, cítim rozdiel oproti minulým rokom.

Peťka schudla - 6 cm z pása, - 2,5 % tuku a - 1,9 kg za prvý mesiac

 • Badám veľké zmeny na pleti a moje telo začalo naberať iné kontúry, spodná časť tela sa mi zoštíhlila.
 • Zdravotne jednoznačne lepšia kondícia, lepšie dýchanie počas behu, alebo namáhavých úkonov, rovnako aj rýchlejšie tempo chôdze, behu a celkového pohybu.
 • Po psychickej stránka som viac bezstarostnejšia a nemám sklony k mikrodepkám, ktoré mi spôsobovali aj časté a tvrdé migrény.

 • Vyrovnala som sa s hladom, ktorý už dokonca nepociťujem.

A tu sú ďalšie ženy, ktorým som pomohol.

Tie zdieľali so mnou takéto výsledky:

"Ahojte žienky, takto spoločne fungujeme už 2 mesiace a rád by som sa preto opýtal: Pomohli vám už nejako moje rady? Dosiahli ste už nejaké výsledky?"

Keď som na facebooku zazrela ponuku BZS tréningov, neváhala som ani minútu sa prihlásiť, lebo s Danielom sme sa poznali osobne, takže som vedela, že budem v dobrých a skúsených rukách. Tréningy boli veľmi intenzívne už od začiatku, a mám pocit, že ani na posledný tréning sa mi nepodarilo chytiť dych na tempo, ktoré si Danko predstavoval :D. Hold ale už po fakt nejak 5tich tréningoch som začala pozorovať na sebe milé zmeny. Po 8týždňoch priam prevratné, kilá a cm odchádzali jedna radosť. BZS tréning mi pomohol priam prevratne ako v stravovaní, sebavedomí, tak o krôčik bližšie k mojej vysnívanej postave. Určite by som neváhala tento program skúsiť, a taktiež ho všade odporúčam, lebo robí zázraky. Atmosféra úžasná, na tréning som sa vždy tešila, lebo sme sa na nej vždy kvalitne zasmiali 🙂
Lauraschudla 12cm z bokov, 10cm z pásu a celkovo -6kg za 8 týždňov v programe BZS tréning
Je mile vidiet, ked niekto robi pracu, ktora ho naozaj bavi a robi ju s radostou. Rovnako to je aj na Danielovych treningoch. Daniel svojim pozitivnym pristupom nabija energiou svojich klientov a tym im pomaha lepsie zvladat aj take narocne treningy ako su prave BZS treningy, ktore vedie. Mala som tu moznost vyskusat tento trening skoro rano este pred pracou a cely den bol potom pozitivnejsi. Velmi sa vzdy tesim na kazdy dalsi trening, kde zakazdym prekonavame samych seba. To sa moze zdat narocne, no s Danielom to ide urcite lahsie a pocit potom, po cely den, urcite stoji za to.
MartinkaSkúsenosť s BZS tréningom
S Danom trenujem uz treti mesiac a som rada, ze som do toho sla. Napriek tomu, ze prve treningy vyzerali vselijako, Danove slova ma motivovali a viedli k tomu, aby som to nevzdala a pokracovala dalej. Je profesionalny, na trening vzdy pripraveny a vo fitnescentre vzdy v predstihu. Pri cviceni je zasadovy, takze vyjednavanie unho malokedy prejde, co je niekedy nevyhnutne pri prehonavani vlastnych hranic.. Vysledkom toho vsetkeho je, ze bolesti chrbta pominuli, mam viac energie a citim sa skvele 🙂 Takze jednoznacne odporucam vyskusat 🙂
MariannaSkúsenosť s osobným tréningom
Daniel is a great personal trainer. He’s very professional, committed and hardworking to ensure the best possible outcome for his clients. He was my trainer for nearly a year and he was great at motivating me to keep in shape and helping work on strengthening my muscles. I highly recommend his services!
Nikki skúsenosť s osobným tréningom
Tréningy s Danielom mi určite zmenili život. Pred mesiacom by som si totiž ešte len ťažko vedela predstaviť, že ma niekto zavčasu ráno postaví na nohy s cieľom makať. Dnes však vstávam šťastnejšia, pretože sa teším, čo ma na BZS čaká a neminie. I keď sa jedná o veľmi náročné cvičenie, pocity po tréningoch sú na nezaplatenie. A nielen to - v mojom prípade už po pár stretnutiach nastalo úplné odbúranie stresu a zrýchlenie metabolizmu. Danielove služby odporúčam každej žene, ktorá potrebuje nakopnúť a je otvorená výzvam.
Kristínaskúsenosť s BZS tréningom
Patrim do generácie 60+, kde už veľa žien zabudlo, aký veľký príval energie a uspokojenia po cvičení pociťujeme. S Danom cvičím dva roky a išla by som za ním "na kraj" sveta. Je ku mne láskavo neúprosný, náročný a absolútne profesionálny. Nepripúšťa žiadne vyjednávania a ja odchádzam s pocitom, že som vďaka nemu opäť prekonala samú seba. Samé endorfíny.
Evička skúsenosť s osobným tréningom
Od kedy sme sa s Dankom spoznali, stali sa z nás veľmi blízki priatelia. Vždy to mal o niečo ťažšie ako ostatní a len tvrdou prácou na sebe a disciplínou sa z neho stal profesionál. Je to jeden z mála ľudí, ktorého obdivujem. Páči sa mi, že sa skutočne zaujíma o druhých. Môj boľavý chrbát je už na tom oveľa lepšie, vďaka strave a cvičeniam, ktoré mi pomohol nastaviť nemám takmer žiadnu celulitídu, pevnejšie svaly a hlavne som konečne zdravá 🙂
Zuzkaskúsenosť s osobným tréningom
Profesionalita, precíznosť, pozitívny prístup a hlavne očakávaný výsledok zaručený 🙂
Silviaskúsenosť s osobným tréningom

Tak čo, berieš túto špeciálnu ponuku?

Toto všetko získavaš keď vstúpiš do dnešnej polnoci:


Celková hodnota: 4.069 €

Do dnešnej polnoci len: 497€

(alebo 12 097 Kč)

Objednávkový formulár

Kde ti pošleme tvoje prihlasovacie údaje?

Máš problémy s objednávkou?

Napíš nám prosím na podpora@trenerzien.sk

a pomôžeme ti vyriešiť tvoj problém.

Zvýhodnená ponuka platí len pre prvých 20 žien

Pridali sme 5 voľných miest

Časté otázky

Čo ponúka Spolupráca s trénerom žien?

Program ponúka unikátnu možnosť začať okamžite zdravší a aktívnejší život, vrátane zníženia hmotnosti, odstránenia zdravotných problémov a budovania celoživotných pohybových návykov

Aké sú hlavné ciele programu?

Hlavnými cieľmi programu sú schudnutie kompletne celej nadváhy bez jojo efektu, zlepšenie zdravotného stavu, rozhýbanie stuhnutej postavy a naučenie sa zdravého stravovania a efektívneho cvičenia na celý život

Ako dlho trvá program a aké služby sú súčasťou?

Program trvá 365 dňov a obsahuje 52 skupinových konzultácií s trénerom, BZS tréningový program, generátor receptov VMBTV, prístup do uzavretej ženskej komunity a iné služby

Aké sú finančné podmienky účasti na programe?

Bežná cena programu je 4069 € za 12mesačnú spoluprácu. Ak sa rozhodnete začať okamžite, zaplatite iba 497 €

Existuje záruka úspechu v rámci programu?

Áno, program ponúka 100% garanciu úspechu. Ak za rok nedosiahnete žiadne výsledky, osobne sa Daniel Čmel, tréner žien zaručuje, že dostanete späť všetky peniaze

Je program vhodný pre každého?

Program je navrhnutý pre ženy, ktoré chcú zlepšiť svoje zdravie a životný štýl. Je vhodný najmä pre ženy, ktoré chcú schudnúť prirodzeným a zdravým spôsobom bez diét a obmedzovania sa, ďalej pre ženy, ktoré potrebujú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a zdravotný stav

Kdo je Mgr. Daniel Čmel?

"Ahoj volám sa Daniel Čmel a som zakladateľom trénerŽIEN. Som profesionálny tréner najvyššieho kvalifikačného stupňa v oblasti rekreačného športu, fitness a zdravia. Taktiež som aj absolventom FTVŠ UK v Bratislave a špecializujem sa na vysoko-efektívne a trvalé chudnutie, ktoré dosahujem pomocou unikátnej metódy systematického budovania zdravých návykov. Kedysi som pracoval ako bežný tréner vo fitku, kde som trénoval svojich klientov. So ženami intenzívne pracujem už od roku 2018 a za ten čas som ženám venoval už viac ako 10.000 hodín konzultácií a tréningov. Za túto intenzívnu prax som spoznal ženy do úplneho detailu a zistil, kde konkrétne robia tie najväčšie chyby v stravovaní a životnom štýle. Na základe toho som vypracoval vysoko účinnú metódu, ktorou som doslova prevalcoval všetky doposiaľ známe nefunkčné teórie a mýty o chudnutí. Aplikovaním tejto metódy ženy chudnú v priemere 5 - 10 kíl do 2 mesiacov a schudnuté kilogramy už nikdy nepriberú späť, pretože celá metóda je postavená na doživotne udržateľných návykoch stravovania a životného štýlu. Pod mojim dohľadom sa ženy učia robiť to, čo dokážu dodržiavať už po celý život. Jedine tak schudnuté kilogramy nikdy nepriberiú naspäť. Od ostatných trénerov sa líšim hlavne svojim poslaním a celoživotnou víziou. Mojim cieľom je priviesť ženy k aktívnemu životu, zvýšiť kvalitu ich života a v konečnom dôsledku predĺžiť ženám život o minimálne 10 rokov. Je pre mňa nevyhnutne dôležité, aby ženy aj vo vyššom veku (60, 70, 80 rokov a viac) žili plnohodnotným životom. Záleží mi na tom, aby ženy žili aj v 80 rokoch života rovnakou kvalitou ako v 60. Chcem aby si aj v tomto veku nebola odkázaná na pomoc svojich detí, či vnúčať, ale aby si naopak svoje vnúčatá bola schopná vziať aj na turistiku, alebo precestovať s nimi svet. Toto všetko sa dá jedine vtedy, ak budeš dostatočne zdatná a v dobrej kondícií. Vnímam svoju prácu ako celoživotné poslanie. Ako trénerovi mi nejde len o dočasné chudnutie, ale záleží mi na tom, aby ženy žili zdravo a aktívne až do posledného dňa svojho života. Verím, že každá žena môže byť zdravá a štíhla po celý život, pokiaľ sa naučí ako na to.

Tak čo? Si pripravená aj ty dosiahnuť štíhlu a príťažlivú postavu, ktorú si udržíš po celý svoj život?"

Zvýhodnená ponuka platí len pre prvých 20 žien

Pridali sme 5 voľných miest

Autorské práva tréner žien s.r.o. | Potrebujete pomoc? Dajte nám vedieť na podpora@trenerzien.sk

Odoslaním svojich údajov súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov a beriete na vedomie, že vaše údaje budeme používať primárne za účelom komunikácie s vami a marketingu našich služieb. Prehlásenie o vylúčení zodpovednosti: Rady uvedené v našich publikáciách sú iba všeobecné rady. Boli pripravené bez zohľadnenia vašich cieľov, finančnej situácie alebo obchodných potrieb. Predtým, než začnete na základe tejto rady konať, mali by ste zvážiť jej vhodnosť s ohľadom na vaše vlastné ciele, finančnú situáciu a potreby. V maximálnom rozsahu povolenom zákonom sa autor a príbuzné subjekty a vydavateľ zriekajú akejkoľvek zodpovednosti a záväzkov voči akejkoľvek osobe, ktoré priamo či nepriamo vzniknú v dôsledku toho, že akákoľvek osoba podnikne alebo nepodnikne kroky na základe poskytnutých informácií. Táto stránka nie je súčasťou webových stránok spoločnosti Facebook™ ani spoločnosti Facebook™ Inc. Okrem toho táto stránka NIE je žiadnym spôsobom podporovaná spoločnosťou Facebook™. FACEBOOK™ je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK™, Inc.