VENOVANÉ ŠPECIÁLNE ŽENÁM V STREDNOM VEKU

UROBÍM Z TEBA O 10 ROKOV MLADŠIU, ZDRAVŠIU A PRÍŤAŽLIVEJŠIU ŽENU.

Onedlho si vypraceš celý svoj šatník, nakúpiš si nádherné športové veci,

a nebudeš sa už nikdy hanbiť za svoje telo v obtiahnutých šatách, či plavkách.

Osobne dozriem na to, aby si do roka a do dňa schudla kompletne celú nadváhu, rozhýbala stuhnuté telo a opätovne nadobudla svoju ženskú príťažlivosť, ktorú ti budú závidieť aj o 10 rokov mladšie ženy.

Prečo sa ženy v strednom veku už necítia vo svojom tele dobre, a už vôbec nie príťažlivo?

Máš ešte stále nadváhu? Začínajú ťa trápiť zdravotné problémy, si stuhnutá ako drevo a o svojej kondícií a príťažlivosti už radšej nechceš ani počuť?

Rada by si s tým niečo robila, ale...

 • Nemáš motiváciu a odhodlanie začať a disciplínu vytrvať...
 • Na cvičenie nemáš čas a častokrát ani chuť...
 • Si unavená a bez energie, trápia ťa zdravotné obmedzenia a bolesti pri pohybe...
 • Nevieš, čo máš robiť a ako to urobiť...
 • Máš v živote chaos a chýba ti jasný režim, ktorý by si bola schopná udržiavať už do konca svojho života...

Schudnúť 10 kíl dokáže už každý, ale schudnúť kompletne celú nadváhu, a do roka a do dňa zmeniť svoj život na nepoznanie, to zvládne len máloktorá žena.

A už vôbec nie žena, ktorá si prechádza tým najnáročnejším obdobím života - stredným vekom.

A tomu úplne rozumiem.

Ako profesionálny tréner sa už viac ako 10 rokov venujem špeciálne ženám v strednom veku.

A preto si veľmi dobre uvedomujem, čím všetkým si si prešla doteraz, čím si aktuálne prechádzaš a keďže mám aj klientky aj po 70tke, tak viem aj to, čo všetko ťa za najbližšie roky ešte len čaká.

Mojimi rukami totižto prešli už všetky vekové skupiny žien, či už sú to mladé ženy, ženy v strednom veku, alebo ženy v pokročilom veku.

A vďaka tomu veľmi dobre viem, čím si v kažom období života prechádzaš a budeš prechádzať.

Ako MLADÁ ŽENA, si musela čeliť náročným okolnostiam ako sú:

1. Menštruácia
2. Celulitída
3. Tehotenstvo a pôrod s rizikom vzniku diastázy
4. Starostlivosť o deti a domácnosť
5. Sedavé zamestnanie

Už len týchto 5 náročných okolností spôsobí väčšine žien doživotné problémy s nadváhou, začínajúce bolesti na tele, a s pribúdajúcim vekom postupne strácajú aj na príťažlivosti, čo znižuje ich sebavedomie.

Bohužiaľ, toto je realita s ktorou vstupuje drvivá väčšina žien do toho najnáročnejšieho obdobia v živote ženy - stredného veku.

A tam ich nečaká nič jednoduhšie.

 

Ako ŽENA V STREDNOM VEKU musíš opätovne čeliť ďalším prekážkam...

Prichádza menopauza a hormonálne zmeny, postupné odbúravanie svalovej hmoty, únava, psychická záťaž, stress a nepokoj z práce, narušených vzťahov a neustále pobehovanie medzi prácou, rodinou a povinnosťami.

V tomto období na teba čakajú ťažké životné udalosti, ako je odchod detí z domu (syndróm prázdneho hniezda), starostlivosť o starších rodičov, čo môže byť fyzicky a emocionálne náročné.

Chýba ti motivácia a energia. Si často unavená a kvôli tomu sa nedokážeš premôcť ani na prechádzku a už vôbec nie na cvičenie cvičenie.

Práve z týchto dôvodov trpí aj tvoje telo. Má nedostatok pohybu a začína tuhnúť. Spolu s tým prichádzajú aj rôzne bolesti od ramien, krčnej chrbtice, krížov, kolien a pod..

Pohyb je pre teba už náročnejší a kvôli tomu sa hýbeš čoraz menej. Tvoja kondícia už nie je to, čo kedysi. Cítiš to už sama pri výšľape do strmšieho kopca, alebo do schodov. A ani sa nečudujem, pretože ak by som mal aj ja nadváhu 10, 20, alebo 30 kg, taktiež by sa mi do kopca nešľapalo s ľahkosťou.

Máš málo voľného času, pretože ho investuješ práce, povinností, do detí, vnúčat, a ešte aj do rodičov. Všetko sa točí okolo teba a je na teba vyvýjaný veľký tlak. 

Toto všetko sa podpisuje na prvých zdravotných problémoch, ako vysoký tlak, porucha štítnej žľazy, vysoký cukor a cholesterol. Ďalej môžeš pociťovať časté bolesti hlavy, migrény, únavu, a s pribúdajúcimi kilami navyše sa zhoršuje aj kvalita tvojich vlasov, nechtov a pokožky.

No a príťažlivosť a intímny život je už čoraz viac tabu téma, pretože zrýchlené starnutie a pribudajúca nadváha negatívne ovplyvňujú tvoje sebavedomie.

Vďaka tomu zažívaš pocit nedostatočnosti, alebo nedocenenia v práci, doma, alebo v partnerskom vzťahu.

Následne sa toto všetko nabaľuje do negatívnej špirály, v ktorej už nevidíš žiadnu cestu späť.

No čo na to povieš?

Je to aj tvoj prípad? Našla si sa v tom niekde?

Pretože ak už teraz pociťuješ niektoré z týchto príznakov, dávaj dobrý pozor...

 

Pretože ako ŽENA V POKROČILOM VEKU budeš už len "žať to, čo si zasiala" v strednom veku.

A v tomto období sa to všetko zúčtuje.

Tvoja blízka budúcnosť môže pre teba dopadnúť buď katastrofálne, alebo naopak to môže byť jedno z najkrajších období tvojho života.

A práve preto hovorím, že obdobie stredného veku medzi 45 - 60 rokmi je pre ženu to najdôležitejšie obdobie, v ktorom máš ešte poslednú možnosť radikálne zmeniť svoj život k lepšiemu.

No bohužiaľ platí to aj opačne.

Pokiaľ v tomto období vo svojom živote nič zásadné nezmeníš, tak neskôr bude už neskoro.

Pretože v 70 rokoch nebudeš mať dostatok síl, motivácie a nebude s tebou spolupracovať už ani telo, ktoré bude tuhnúť a ochabovať čoraz rýchlejšie.

Začneš výrazne strácať svalovú a kostnú hmotu, ktorá radikálne zníži kvalitu tvojho života. To môže znamenať, že už nebudeš schopná zájsť na väčší nákup, umyť si okná, alebo venovať sa vnúčatám, či pracovať v záhrade.

A najhoršie je, že tvoje súčasné príznaky chorôb sa už v tomto veku môžu zmeniť na vážne civilizačné ochorenia, ktoré ak neukončia predčasne tvoj život, tak radikálne znížia jeho kvalitu.

Ak teda budeš mať to šťastie, že sa vyhneš dvom najčastejším príčinám smrti (kardiovaskulárne ochorenia a rakovine) bude už len otázkou času, kedy sa prejavia ďalšie neduhy ako osteoporóza, artritída, cukrovka, inkontinencia a pod., ktoré ti môžu zo života urobiť už len trápenie.

Verím, že takto si svoju budúcnosť nepredstavuješ, a že ju nechceš prežiť na liekoch, s bolesťami pri bežných pohybových činnostiach, navštevovať často lekárov a byť zavretá medzi štyrmi stenami a už len prežívať.

A verím, že sa nechceš dožiť dňa, kedy sa budú musieť tvoje deti o teba starať, pretože sa už nebudeš schopná postarať sama o seba.

Práve to je najsilnejšou motiváciou mojich klientiek 70+, ktoré robia všetko preto, aby k nim nemuseli chodiť ich deti a vnúčatá len z povinnosti, ale naopak, aby aj v tomto vyššom veku boli pre ne oporou, a aby boli plne funkčné a nápomocné pre ich životy.

A preto to ešte raz zopakujem:

 

STREDNÝ VEK ŽENY, JE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE OBDOBIE NA ŽIVOTNÚ PREMENU

Ako som už spomínal, v strednom veku máš ešte poslednú možnosť ovplyvniť to, ako budeš žiť posledných 20 - 30 rokov svojho života.

Len sa pozri na reálny príklad z mojej praxe.

Toto je moja klientka Vlasta, ktorá má už po 60tke a nedávno získala prvé miesto na Bansko-Bystrickom pol maratóne. Áno dobre čítaš.

Má po 60tke a odbehla 22 kilometrov.

Čo odbehla, Vlasta preteky rovno aj vyhrala.

Čo myslíš, ako má Vlasta našliapnuté do najbližších rokov, ak aj po 60tke dokáže odbehnúť "na šupu" 22 kilometrov? A to ešte aj za najlepší čas spomedzi všetkých, dokonca aj mladších účastníčiek.

Myslíš, že bude schopná aj o 10 rokov aktívneho a plnohodnotného života?

Jednoznačne.

Alebo tu je druhá moja klientka Olga, ktorá taktiež ak by neprevzala zodpovednosť do vlastných rúk a nerozhodla sa zmeniť svoj život, doteraz by ostala s 30kg nadváhou sále vyčerpaná, bez života a so zdravotnými problémami.

No namiesto toho si užíva život na 100% a žiari radosťou.

Olga má náročnú prácu na sále (anestézia a intenzívna medicína), kde pracuje nočné služby, často 24 hodinové smeny a donedávna ju zlvádala s ťažkosťami.

Dnes ju už prezývajú "SPEEDY", pretože kmitá ako naspidovaná veverička.

Alebo tu máme ešte Silviu, ktorá za pol roka schudla 20 kilogramov. Všimni si jej pás, zadok a stehná ako sa krásne vyformovali.

Takže ako vidíš, životná premena je možná bezohľadu na to, akú máš nadváhu, aké máš zdravotné problémy, alebo náročnú prácu.

A preto sa ťa teraz opýtam:

 

AKO CHCEŠ BYŤ NA TOM PRESNE O 1 ROK?

Ako chceš vyzerať? Ako sa chceš cítiť? Koľko chceš vážiť?

 • Aké by to bolo, ak by si raz a navždy schudla kompletne celú nadváhu a mohla si konečne vypratať celý svoj šatník a nakúpiť o 2-3 čísla menšie oblečenie?
 • Aké by to bolo ak by ťa už nič nebolelo a mohla by si konečne začať žiť aktívne?
 • Ako by bolo na tom tvoje sebavedomie, ak by si mala lepšiu kondíciu a vyzerala lepšie ako o 10 rokov mladšie ženy?
 • A ako by si chcela stráviť svojich dlhých 30 rokov na dôchodku, ak by si bola ešte stále 100% zdravá a aktívna?

Zastav sa na chvíľu a zamysli sa, ako by sa tvoj život mohol zmeniť ak by toto všetko nastalo.

Pýtam sa preto, pretože presne jeden rok ťa delí od tvojej životnej premeny, ktorú so mnou môžeš zažiť.

A preto ak patríš medzi ženy, ktoré chcú urobiť hrubú čiaru za doterajším životom, a chcú kompletne zmeniť svoj život od základov, si na správnom mieste.

 

TOTO VŠETKO SA S TEBOU UDEJE LEN ZA JEDEN ROK

Za 1 rok schudneme kompletne celú nadváhu a odstránime všetky zdravotné problémy, ktoré ti aktuálne zhoršujú kvalitu tvojho života.

Je úplne jedno, či máš 10, 20, alebo 30 kíl nadváhy.

V priebehu jedného roka zmizne kompletne všetok tuk zo spodného brucha, vnútorných stehien, bokov a aj ten nepekný ovisajúci tuk na tricepsoch.

Ďalej zlepšíme tvoje krvné výsledky u lekára, zlepšíme tvoj cukor, cholesterol, upravíme krvný tlak a zápalové markery, vďaka čomu sa vyhneme tým najhorším chorobám, ktoré skracujú život o desiatky rokov.

Zameriame sa v prvom rade na príčinu každého zdravotného problému, vďaka čomu znížime, alebo dokonca úplne odstránime všetky nepotrebné lieky, ktoré doteraz slúžili len ako náplasť na problém.

V druhom kroku ťa zbavíme akýchkoľvek bolestí pri pohybe a rozhýbeme tvoje stuhnuté telo.

Pokiaľ cítiš nejaké bolesti, napr. na krčnej, alebo driekovej chrbtici, máš problém s platničkami, bolia ťa ramená, kolená, alebo si stuhnutá a nedokážeš urobiť drep, či výpad, toto všetko v priebehu jedného roka napravíme.

Vďaka komplexnej zmene každodenných návykov sa budeš konečne vo svojom tele cítiť príjemne a uvoľnene.

Len si predstav ten moment, keď sa ráno prebudíš a nebude ťa nič bolieť.

Konečne budeš nielen vstávať s úsmevom, ale budeš mať aj chuť začať sa viac hýbať.

A to je ideálny čas na vykročnie do 3. kroku.

V treťom kroku dosiahneš svoju životnú formu bezohľadu na to, či máš 50, 60, alebo dokonca 70 rokov.

Kedže ti už nebude brániť nadváha, ani žiadne zdravotné problémy a dokonca ti v tom nebude brániť ani tvoje stuhnuté telo, pôjde to rýchlo a hladko.

Do roka a do dňa vyformujeme tvoje telo na nepoznanie.

Tvoj partner, rodina a tvoji najbližší nebudú veriť ako si sa za jeden rok dokázala zmeniť.

Budeš už nielen štíhla, ale budeš už aj atraktívna a to bezohľadu na to v akom si veku.

Budeš sebavedomejšia, rešpektovanejšia a pocítiš od ľudí patričné uznanie.

Len si predstav moment, keď si budeš môcť obliecť aj príťažlivejšie oblečenie, obtiahnuté legíny, tričko, v ktorom sa budeš cítiť ako atraktívna žena.

A namiesto toho, aby si stále riešila ako zle vyzeráš v plavkách, sa budeš naopak tešiť na moment, kedy si tie plavky oblečieš.

Jednoducho zmení sa tvoj život úplne od základov.

Bez akýchkoľvek problémov vybehneš do schodov, do kopca a nebude pre teba žiadny problém zvládnuť akékoľvek fyzicky náročné činnosti v bežnom živote.

Budeš v lepšej forme ako o desiatky rokov mladšie ženy, a všetci naokolo ťa budú s obdivom sledovať.

Toto obdobie ženy milujú pretože sa im znovu zvyšuje ich sebavedomie o čom svedčí to, že priťahujú omnoho viac pozornosti ako kedysi.

Získavajú viac komplimentov najmä od opačného pohlavia a vďaka tomu sa cítia ako skutočne príťažlivé ženy.

Dvihne sa ti pozadie, spevnia sa ti boky, brucho, a postupne sa začne strácať aj celulitída.

Mnohé ženy si pochvaľujú zlepšenie ich intímneho života s partnermi a mnohé naopak nazbierali dostatok síl a odhodlania ukončiť vzťahy, ktoré nefungovali, pretože si dokázali nájsť aj napriek ich pokročilému veku lepších partnerov.

Ak si týmto prejdeš, garantujem ti, že budeš v najlepšej forme svojho života a ešte k tomu aj omladneš o niekoľko rokov a radikálne spomalíš svoje starnutie.

No a na záver roka budeme končiť štvrtým cieľom, v ktorom nám ide o to, aby si si túto úžasnú formu udržala čo najdlhšie a zabezpečila svoj aktívny dôchodok.

Predsa nechceš, aby sa posledných 10 rokov tvojho života musel o teba niekto starať, pretože nedokážeš výjsť ani z domu.

Práve naopak, pôjde nám o to, aby si aj v 80 rokoch mohla žiť rovnako kvalitne ako v 50tke a mohla naplno tráviť svoj čas v prírode, s rodinou, alebo cestovaním.

Naše svaly nepoznajú vek a naše telo môže byť dostatočne výkonné aj v neskoršom veku ak nám na tom bude záležať. 

Verím, že nechceš, posledných 10 rokov stráviť už len v byte medzi 4 stenami, pretože sa nedokážeš plnohodnotne pohybovať.

Len si predstav, že máš 50 a čaká ťa ešte dlhých 30 - 40 rokov aktívneho plnohodnotného života.

Väčšinu z týchto rokov budeš už na dôchodku, takže budeš mať kopec času a môžeš sa venovať záľubám, na ktoré si doteraz nemala čas.

Čo také by si ešte chcela robiť dlhých 30 rokov po 50tke, ak by si mala 100% zdravie a fantastickú kondíciu?

Išla by si precestovať európu? Venovala by si sa záhradke, alebo by si bola skvelou oporou pre svoje deti a vnúčatá?

Buď otvorená fantázíí, pretože ak budeš v dobrej kondícií budeš môcť robiť čokoľvek.

Tak čo na to hovoríš?

Čaká ťa úžasný rok neuveriteľnej životnej premeny.

A najlepšie na tom je, že každým ďalším rokom sa tvoje starnutie bude namiesto zrýchlenia spomaľovať a ty si o 10 rokov uvedomíš, že žiješ rovnako kvalitne a aktívne ako si žila pred 10 rokmi.

Fú tak to by bolo čo?

Verím, že som ti trochu otvoril oči v tom, že tvoj život nie je ešte ani zďaleka v pokročilom štádiu a že tie najlepšie roky tvojho života ešte len prídu.

Pretože teraz si presne v polovici, alebo minimálne na konci druhej tretiny.

A teraz záleží len na tebe, či si tú poslednú tretinu života ideš poriadne užiť, alebo sa odovzdáš napospas všemožným okolnostiam.

A ver mi, môže to byť veľmi nepríjemná posledná tretina života.

Nie nadramo sa hovorí, že ak teraz nebudeš venovať pozornosť zdraviu, neskôr budeš musieť venovať celú svoju pozornosť chorobe.

Ako vidíš, nie som obyčajný tréner, ktorý ti dá tréning vo fitku, a niesom ani výživový poradca, ktorý ti predpíše jedálniček a tým to celé končí.

Ja chcem viac.

Ja chcem, aby si mi ako moja klientka o rok povedala:

Daniel vďaka tebe žijem nový život “.

Ja ťa chcem vidieť poriadnu životnú premenu.

Pre mňa už nie je motivačné, ak mi žena napíše, že schudla 10 kíl za 2 mesiace.

Pri všetkej úcte k týmto ženám, som samozrejme rád, že mi píšete a teší ma že vám moja metóda pomáha, ale chcem tým povedať to, že týmto prvým úspechom to u mňa len začína.

Pre mňa bude tvoj prvotný úspech len prvým krokom na ceste ku skutočnému veľkému úspechu.

A práve preto už nepracujem len so ženami, ktoré majú za cieľ len schudnúť.

Dnes už pracujem len so ženami, ktoré majú omnoho vyššie ambície.

A to je niečo, prečo sa mi naozaj oplatí venovať sa ti.

A ak je kompletná zmena tvojho života to, po čom túžiš a chceš konečne urobiť hrubú čiaru za všetkým a začať žiť odznova, teraz máš možnosť nechať sa viesť skúseným profesionálom, ktorý ti nielenže celú cestu maximálne zefektívni a spríjemní, ale hlavne dozrie na to, aby si dorazila do cieľa.

A ak si myslíš že to všetko zvládneš sama, kľudne, môžeš sa o to pokúsiť.

Ale garantujem ti, že ak si doteraz neuspela pri niekoľkých pokusoch, dopadne to rovnako ako doteraz.

Aj ja sám mám mnohých mentorov, či už v podnikaní, životnom štýle, alebo dokonca v permakultúre, pretože rovnako ako ty nerozumieš cvičeniu a stravovaniu

Ja tiež nerozumiem pestovaniu a len by som sa trápil a zbytočne by som strácal čas ak by som robil všetko štýlom pokus-omyl.

Na to je život až príliž krátky. A to platí dvojnásobne ak máš pred sebou už len poslednú tretinu života.

Ak teda chceš, aby som sa stal tvojim mentorom a pomohol ti do roka a do dňa...

1.     schudnúť kompletne celú nadváhu,

2.     odstrániť zdravotné problémy,

3.     rozhýbať stuhtnuté telo,

4.     získať a získať životnú formu, ktorú si udržíš už do konca svojho života...

...môžeš vyplňiť túto nezáväznú žiadosť o spoluprácu a pokiaľ budem mať aktuálne voľné miesto, moja asistentka sa ti ozve a dohodne s tebou bližšie informácie o spolupráci.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU S TRÉNEROM ŽIEN

Čo o mne hovoria moje klientky?

Začni byť vedená expertom na zdravé a prirodzené chudnutie a môžeš sa mi aj ty o pár týždňov takto pochváliť: 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU S TRÉNEROM ŽIEN

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU S TRÉNEROM ŽIEN

ĎALŠIE REFERENCIE KLIENTIEK po prvých mesiacoch našej spolupráce:

Natália schudla - 5,1 kg a - 7 cm z pása za prvý mesiac.

 • Uvedomila som si, ako málo stačí, aby sa ľudské telo menilo k lepšiemu.
 • Najviac vnímam asi to, že sa mi spevňuje telo. Mierne sa vytráca celulitída, telo je na dotyk menej „mľandravé“ :D.
 • Nastali aj mierne psychické zmeny, pomaličinky sa mi prinavracia sebavedomie.
 • Celkovo vnímam prvý mesiac veľmi pozitívne, asi je to hlavne preto, že som dosiahla pomerne dobré výsledky bez nejakého obrovského obmedzovania.

Barbora schudla - 2,5 kg a - 3,8 % tuku za prvý mesiac.

 • Som oddýchnutejšia, kľudnejšia, lepšie spím aj vstávam.
 • Od nastavenia stravy sa cítim stále fajn,,, nemám nutkanie nič pojedať a necítim hlad.

Alenka schudla - 4,7 kg a - 3,9 % tuku za prvý mesiac.

 • Bola som ubolené smutné žieňa po menopauze, ktorej zo dňa na deň ubúdali sily a mala som v každej kabelke nejaký liek proti bolesti. No počas Danielovho mentoringu som neužila ani jednu tabletku.
 • Dosiahla som výrazný úbytok váhy a schopnosť pohybobvať sa bez bolesti.
 • Zlepšilo sa mi trávenie a cítim sa sebavedomejšie.
 • Môj aha moment nastal, keď som pochopila kde som robila chyby a konečne mi to celé dalo logiku. Veľa vecí som si ujasnila a upratala v hlave.

Mária schudla - 3,9 kg a - 2,3 % tuku za prvý mesiac.

 • Necítim sa tak unavená, ako som bývala. Je to síce len krátky čas, ale už teraz sa cítim zdravšie a vitálnejšie. A určite išlo aj nejaké to kilečko dole :D.
 • Aj keď máme toho v práci veľa, cítim rozdiel oproti minulým rokom.

Peťka schudla - 6 cm z pása, - 2,5 % tuku a - 1,9 kg za prvý mesiac

 • Badám veľké zmeny na pleti a moje telo začalo naberať iné kontúry, spodná časť tela sa mi zoštíhlila.
 • Zdravotne jednoznačne lepšia kondícia, lepšie dýchanie počas behu, alebo namáhavých úkonov, rovnako aj rýchlejšie tempo chôdze, behu a celkového pohybu.
 • Po psychickej stránka som viac bezstarostnejšia a nemám sklony k mikrodepkám, ktoré mi spôsobovali aj časté a tvrdé migrény.

 • Vyrovnala som sa s hladom, ktorý už dokonca nepociťujem.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU S TRÉNEROM ŽIEN

A tu sú ďalšie ženy, ktorým som pomohol.

Tie zdieľali so mnou takéto výsledky:

"Ahojte žienky, takto spoločne fungujeme už 2 mesiace a rád by som sa preto opýtal: Pomohli vám už nejako moje rady? Dosiahli ste už nejaké výsledky?"

Keď som na facebooku zazrela ponuku BZS tréningov, neváhala som ani minútu sa prihlásiť, lebo s Danielom sme sa poznali osobne, takže som vedela, že budem v dobrých a skúsených rukách. Tréningy boli veľmi intenzívne už od začiatku, a mám pocit, že ani na posledný tréning sa mi nepodarilo chytiť dych na tempo, ktoré si Danko predstavoval :D. Hold ale už po fakt nejak 5tich tréningoch som začala pozorovať na sebe milé zmeny. Po 8týždňoch priam prevratné, kilá a cm odchádzali jedna radosť. BZS tréning mi pomohol priam prevratne ako v stravovaní, sebavedomí, tak o krôčik bližšie k mojej vysnívanej postave. Určite by som neváhala tento program skúsiť, a taktiež ho všade odporúčam, lebo robí zázraky. Atmosféra úžasná, na tréning som sa vždy tešila, lebo sme sa na nej vždy kvalitne zasmiali 🙂
Lauraschudla 12cm z bokov, 10cm z pásu a celkovo -6kg za 8 týždňov v programe BZS tréning
Je mile vidiet, ked niekto robi pracu, ktora ho naozaj bavi a robi ju s radostou. Rovnako to je aj na Danielovych treningoch. Daniel svojim pozitivnym pristupom nabija energiou svojich klientov a tym im pomaha lepsie zvladat aj take narocne treningy ako su prave BZS treningy, ktore vedie. Mala som tu moznost vyskusat tento trening skoro rano este pred pracou a cely den bol potom pozitivnejsi. Velmi sa vzdy tesim na kazdy dalsi trening, kde zakazdym prekonavame samych seba. To sa moze zdat narocne, no s Danielom to ide urcite lahsie a pocit potom, po cely den, urcite stoji za to.
MartinkaSkúsenosť s BZS tréningom
S Danom trenujem uz treti mesiac a som rada, ze som do toho sla. Napriek tomu, ze prve treningy vyzerali vselijako, Danove slova ma motivovali a viedli k tomu, aby som to nevzdala a pokracovala dalej. Je profesionalny, na trening vzdy pripraveny a vo fitnescentre vzdy v predstihu. Pri cviceni je zasadovy, takze vyjednavanie unho malokedy prejde, co je niekedy nevyhnutne pri prehonavani vlastnych hranic.. Vysledkom toho vsetkeho je, ze bolesti chrbta pominuli, mam viac energie a citim sa skvele 🙂 Takze jednoznacne odporucam vyskusat 🙂
MariannaSkúsenosť s osobným tréningom
Daniel is a great personal trainer. He’s very professional, committed and hardworking to ensure the best possible outcome for his clients. He was my trainer for nearly a year and he was great at motivating me to keep in shape and helping work on strengthening my muscles. I highly recommend his services!
Nikki skúsenosť s osobným tréningom
Tréningy s Danielom mi určite zmenili život. Pred mesiacom by som si totiž ešte len ťažko vedela predstaviť, že ma niekto zavčasu ráno postaví na nohy s cieľom makať. Dnes však vstávam šťastnejšia, pretože sa teším, čo ma na BZS čaká a neminie. I keď sa jedná o veľmi náročné cvičenie, pocity po tréningoch sú na nezaplatenie. A nielen to - v mojom prípade už po pár stretnutiach nastalo úplné odbúranie stresu a zrýchlenie metabolizmu. Danielove služby odporúčam každej žene, ktorá potrebuje nakopnúť a je otvorená výzvam.
Kristínaskúsenosť s BZS tréningom
Patrim do generácie 60+, kde už veľa žien zabudlo, aký veľký príval energie a uspokojenia po cvičení pociťujeme. S Danom cvičím dva roky a išla by som za ním "na kraj" sveta. Je ku mne láskavo neúprosný, náročný a absolútne profesionálny. Nepripúšťa žiadne vyjednávania a ja odchádzam s pocitom, že som vďaka nemu opäť prekonala samú seba. Samé endorfíny.
Evička skúsenosť s osobným tréningom
Od kedy sme sa s Dankom spoznali, stali sa z nás veľmi blízki priatelia. Vždy to mal o niečo ťažšie ako ostatní a len tvrdou prácou na sebe a disciplínou sa z neho stal profesionál. Je to jeden z mála ľudí, ktorého obdivujem. Páči sa mi, že sa skutočne zaujíma o druhých. Môj boľavý chrbát je už na tom oveľa lepšie, vďaka strave a cvičeniam, ktoré mi pomohol nastaviť nemám takmer žiadnu celulitídu, pevnejšie svaly a hlavne som konečne zdravá 🙂
Zuzkaskúsenosť s osobným tréningom
Profesionalita, precíznosť, pozitívny prístup a hlavne očakávaný výsledok zaručený 🙂
Silviaskúsenosť s osobným tréningom

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU S TRÉNEROM ŽIEN

Kto je Mgr. Daniel Čmel?

"Ahoj volám sa Daniel Čmel a som zakladateľom trénerŽIEN. Som profesionálny tréner najvyššieho kvalifikačného stupňa v oblasti rekreačného športu, fitness a zdravia. Taktiež som aj absolventom FTVŠ UK v Bratislave a špecializujem sa na vysoko-efektívne a trvalé chudnutie, ktoré dosahujem pomocou unikátnej metódy systematického budovania zdravých návykov. Kedysi som pracoval ako bežný tréner vo fitku, kde som trénoval svojich klientov. So ženami intenzívne pracujem už od roku 2018 a za ten čas som ženám venoval už viac ako 10.000 hodín konzultácií a tréningov. Za túto intenzívnu prax som spoznal ženy do úplneho detailu a zistil, kde konkrétne robia tie najväčšie chyby v stravovaní a životnom štýle. Na základe toho som vypracoval vysoko účinnú metódu, ktorou som doslova prevalcoval všetky doposiaľ známe nefunkčné teórie a mýty o chudnutí. Aplikovaním tejto metódy ženy chudnú v priemere 5 - 10 kíl do 2 mesiacov a schudnuté kilogramy už nikdy nepriberú späť, pretože celá metóda je postavená na doživotne udržateľných návykoch stravovania a životného štýlu. Pod mojim dohľadom sa ženy učia robiť to, čo dokážu dodržiavať už po celý život. Jedine tak schudnuté kilogramy nikdy nepriberiú naspäť. Od ostatných trénerov sa líšim hlavne svojim poslaním a celoživotnou víziou. Mojim cieľom je priviesť ženy k aktívnemu životu, zvýšiť kvalitu ich života a v konečnom dôsledku predĺžiť ženám život o minimálne 10 rokov. Je pre mňa nevyhnutne dôležité, aby ženy aj vo vyššom veku (60, 70, 80 rokov a viac) žili plnohodnotným životom. Záleží mi na tom, aby ženy žili aj v 80 rokoch života rovnakou kvalitou ako v 60. Chcem aby si aj v tomto veku nebola odkázaná na pomoc svojich detí, či vnúčať, ale aby si naopak svoje vnúčatá bola schopná vziať aj na turistiku, alebo precestovať s nimi svet. Toto všetko sa dá jedine vtedy, ak budeš dostatočne zdatná a v dobrej kondícií. Vnímam svoju prácu ako celoživotné poslanie. Ako trénerovi mi nejde len o dočasné chudnutie, ale záleží mi na tom, aby ženy žili zdravo a aktívne až do posledného dňa svojho života. Verím, že každá žena môže byť zdravá a štíhla po celý život, pokiaľ sa naučí ako na to.

Autorské práva tréner žien s.r.o. | Potrebujete pomoc? Dajte nám vedieť na podpora@trenerzien.sk

Odoslaním svojich údajov súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov a beriete na vedomie, že vaše údaje budeme používať primárne za účelom komunikácie s vami a marketingu našich služieb. Prehlásenie o vylúčení zodpovednosti: Rady uvedené v našich publikáciách sú iba všeobecné rady. Boli pripravené bez zohľadnenia vašich cieľov, finančnej situácie alebo obchodných potrieb. Predtým, než začnete na základe tejto rady konať, mali by ste zvážiť jej vhodnosť s ohľadom na vaše vlastné ciele, finančnú situáciu a potreby. V maximálnom rozsahu povolenom zákonom sa autor a príbuzné subjekty a vydavateľ zriekajú akejkoľvek zodpovednosti a záväzkov voči akejkoľvek osobe, ktoré priamo či nepriamo vzniknú v dôsledku toho, že akákoľvek osoba podnikne alebo nepodnikne kroky na základe poskytnutých informácií. Táto stránka nie je súčasťou webových stránok spoločnosti Facebook™ ani spoločnosti Facebook™ Inc. Okrem toho táto stránka NIE je žiadnym spôsobom podporovaná spoločnosťou Facebook™. FACEBOOK™ je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK™, Inc.