ŽENSKÝ

MENTORINGOVÝ KLUB

REGISTRÁCIA

Vyplň svoje údaje do formulára nižšie a staň sa členkou KLUBU trénera ŽIEN.

Ako budúca členka KLUBU trénera ŽIEN...

 • ...som si vedomá, že idem na sebe pracovať poctivo a dlhodobo.
 • ...potvrdzujem, že mi záleží na tom, aby som bola v prvom rade zdravá.
 • ...chcem riešiť príčinu svojich zdravotných problémov a nie len potláčať ich príznaky.
 • ...potvrdzujem, že mi záleží na tom, aby som schudla raz a navždy a nielen dočasne do plaviek, alebo do šiat.
 • ...budem ochotná systematicky a dlhodobo budovať svoje nové zdravé návyky.
 • ...nechcem držať žiadne diéty, ale chcem sa naučiť zdravo stravovať už navždy.
 • ...chcem byť príťažlivá žena v každom veku a budem ochotná na sebe pracovať.
 • ...chcem zlepšovať svoju fyzickú zdatnosť a kondíciu.
 • ...myslím na svoju budúcnosť a nechcem byť odkázaná na pomoc svojich detí a vnúčat, ale naopak chcem prežiť svoj život na dôchodku aktívne v plnom zdraví a užívať si radosť z vnúčat.

Zhrnutie a platobné informácie a CENA

 • 1. BZS program pre začiatočníčky - ako začať s cvičením čo najefektívnejšie 
 • 2. Praktická edukácia správnej techniky cvičenia
 • 3. BZS ONLINE program pre pokročilé
 • 4. POHYBOVNÍK na zaznamenávanie a plánovanie pohybových aktivít
 • 5. Pravidelná podpora, motivácia od ženskej komunity a kontrola od trénera pri cvičení
 • 6. ŽIVÉ PRENOSY Z TRÉNINGOV + záznamy
 • 7. Nové VMBTV recepty
 • 8. BONUS - Aktívny život s trénerom ŽIEN

+ darček (miniband na cvičenie, ktorý budeš pri tréningoch potrebovať)

Mgr. Daniel Čmel

zakladateľ KLUBU trénera ŽIEN

100% GARANCIA trénera ŽIEN

Ak nebudeš v KLUBE trénera ŽIEN spokojná, vrátim ti všetky peniaze, ktoré si za KLUB zaplatila.

Mojim cieľom je, aby Ti tento KLUB pomáhal. A ak sa tak v ničom neudeje, môžeš mi do 14 dní od zakúpenia členstva napísať na email - daniel@trenerzien.sk a ja ti vrátim všetky peniaze. 

Po uhradení členského poplatku ti bude sprístupnená ONLINE vzdelávacia a tréningová platforma so samostatnou členskou sekciou, v ktorej krok po kroku prostredníctvom tréningov a vzdelávacích videí sprevádzam ženy príjemným a vysoko-efektívnym chudnutím a tvarovaním ženských kriviek.

Do tejto súkromnej členskej sekcie sa môžeš prihlásiť zo svojho PC, alebo moiblu, vďaka čomu sa môžeš vzdelávať a trénovať kedykoľvek a kdekoľvek.  

Vyplň prosím nižiše fakturačné údaje.

 

Ďakujem za tvoju dôveru.

Tvoja platba je v u mňa v bezpečí pomocou zabezpečenej platobnej brány Gopay.

Ďalšie referencie žien, ktoré mali so mnou osobnú skúsenosť

Keď som na facebooku zazrela ponuku BZS tréningov, neváhala som ani minútu sa prihlásiť, lebo s Danielom sme sa poznali osobne, takže som vedela, že budem v dobrých a skúsených rukách. Tréningy boli veľmi intenzívne už od začiatku, a mám pocit, že ani na posledný tréning sa mi nepodarilo chytiť dych na tempo, ktoré si Danko predstavoval :D. Hold ale už po fakt nejak 5tich tréningoch som začala pozorovať na sebe milé zmeny. Po 8týždňoch priam prevratné, kilá a cm odchádzali jedna radosť. BZS tréning mi pomohol priam prevratne ako v stravovaní, sebavedomí, tak o krôčik bližšie k mojej vysnívanej postave. Určite by som neváhala tento program skúsiť, a taktiež ho všade odporúčam, lebo robí zázraky. Atmosféra úžasná, na tréning som sa vždy tešila, lebo sme sa na nej vždy kvalitne zasmiali 🙂
Lauraschudla 12cm z bokov, 10cm z pásu a celkovo -6kg za 8 týždňov v programe BZS tréning
Je mile vidiet, ked niekto robi pracu, ktora ho naozaj bavi a robi ju s radostou. Rovnako to je aj na Danielovych treningoch. Daniel svojim pozitivnym pristupom nabija energiou svojich klientov a tym im pomaha lepsie zvladat aj take narocne treningy ako su prave BZS treningy, ktore vedie. Mala som tu moznost vyskusat tento trening skoro rano este pred pracou a cely den bol potom pozitivnejsi. Velmi sa vzdy tesim na kazdy dalsi trening, kde zakazdym prekonavame samych seba. To sa moze zdat narocne, no s Danielom to ide urcite lahsie a pocit potom, po cely den, urcite stoji za to.
MartinkaSkúsenosť s BZS tréningom
S Danom trenujem uz treti mesiac a som rada, ze som do toho sla. Napriek tomu, ze prve treningy vyzerali vselijako, Danove slova ma motivovali a viedli k tomu, aby som to nevzdala a pokracovala dalej. Je profesionalny, na trening vzdy pripraveny a vo fitnescentre vzdy v predstihu. Pri cviceni je zasadovy, takze vyjednavanie unho malokedy prejde, co je niekedy nevyhnutne pri prehonavani vlastnych hranic.. Vysledkom toho vsetkeho je, ze bolesti chrbta pominuli, mam viac energie a citim sa skvele 🙂 Takze jednoznacne odporucam vyskusat 🙂
MariannaSkúsenosť s osobným tréningom
Daniel is a great personal trainer. He’s very professional, committed and hardworking to ensure the best possible outcome for his clients. He was my trainer for nearly a year and he was great at motivating me to keep in shape and helping work on strengthening my muscles. I highly recommend his services!
Nikki skúsenosť s osobným tréningom
Tréningy s Danielom mi určite zmenili život. Pred mesiacom by som si totiž ešte len ťažko vedela predstaviť, že ma niekto zavčasu ráno postaví na nohy s cieľom makať. Dnes však vstávam šťastnejšia, pretože sa teším, čo ma na BZS čaká a neminie. I keď sa jedná o veľmi náročné cvičenie, pocity po tréningoch sú na nezaplatenie. A nielen to - v mojom prípade už po pár stretnutiach nastalo úplné odbúranie stresu a zrýchlenie metabolizmu. Danielove služby odporúčam každej žene, ktorá potrebuje nakopnúť a je otvorená výzvam.
Kristínaskúsenosť s BZS tréningom
Patrim do generácie 60+, kde už veľa žien zabudlo, aký veľký príval energie a uspokojenia po cvičení pociťujeme. S Danom cvičím dva roky a išla by som za ním "na kraj" sveta. Je ku mne láskavo neúprosný, náročný a absolútne profesionálny. Nepripúšťa žiadne vyjednávania a ja odchádzam s pocitom, že som vďaka nemu opäť prekonala samú seba. Samé endorfíny.
Evička skúsenosť s osobným tréningom
Od kedy sme sa s Dankom spoznali, stali sa z nás veľmi blízki priatelia. Vždy to mal o niečo ťažšie ako ostatní a len tvrdou prácou na sebe a disciplínou sa z neho stal profesionál. Je to jeden z mála ľudí, ktorého obdivujem. Páči sa mi, že sa skutočne zaujíma o druhých. Môj boľavý chrbát je už na tom oveľa lepšie, vďaka strave a cvičeniam, ktoré mi pomohol nastaviť nemám takmer žiadnu celulitídu, pevnejšie svaly a hlavne som konečne zdravá 🙂
Zuzkaskúsenosť s osobným tréningom
Profesionalita, precíznosť, pozitívny prístup a hlavne očakávaný výsledok zaručený 🙂
Silviaskúsenosť s osobným tréningom