Vystihuje tento text práve TEBA?

Si žena. Žiješ v Bratislave a máš viac ako 20 rokov.

Nie si spokojná so svojou postavou. Trápia ťa telesné partie ako sú brucho, boky, zadok a vnútorné stehná.

 

Už dlhšie premýšľaš o cvičení, ale ešte si sa neodhodlala. Rada by si schudla a cítila sa sebavedomo.

 

Skúšala si už aj rôzne diéty, ale nič nemalo dlhodobý efekt. S cvičením nemáš veľa skúseností a napadlo ti nájsť si osobného trénera. No odrádza ťa vysoká cena.

 

Čakáš už len na vhodnú príležitosť, aby si odštartovala svoj nový život. Ale nič zatiaľ neprichádza...

Čo ak by som ti povedal, že od teraz sa už všetko môže navždy zmeniť?

Ak dnes hľadáš spôsob ako schudnúť, tak máš na výber dve možnosti:

A. Nájdeš si osobného trénera a výživového poradcu

 

B. Naučíš sa cvičiť a stravovať úplne sama

Obe tieto možnosti sú fajn až na to, že každá má nejaký háčik.

 

A.

Zaplatiť si osobného trénera a výživového poradcu je drahé a navyše sa stávaš závislá na tomto poradenstve. Predpísaný jedálniček nedokážeš dodržiavať celý život a tréner nie je taktiež motivovaný k tomu, aby ťa naučil cvičiť, pretože už by si ho potom nepotrebovala a on by prišiel o klientku.

 

B.

Ak sa ale rozhodneš, že sa naučíš cvičiť aj stravovať úplne samostatne, bude to síce lacné, ale bude to trvať roky. A navyše tvoja cesta bude pokus-omyl. Nebudeš mať nad sebou žiaden dozor, ani spätnú väzbu. Táto možnosť je síce skvelá v tom, že ťa veľa naučí, no rozhodne to nebude prechádzka ružovou záhradou...

 

 

A navyše obe tieto možnosti ti aj tak nedajú žiadnu garanciu, že schudneš.

 

Takže ktorú možnosť si si vybrala? Žiadnu?

Existuje ešte jedna málo známa možnosť, o ktorej si doteraz netušila.

Hneď ti ju predstavím, ale ešte predtým ti poviem príbeh ako táto možnosť vznikla.

 

Pred pár rokmi som sa ako tréner začal venovať ženskému pohlaviu o niečo viac. To ma podnietilo k tomu, aby som založil projekt trénerŽIEN. Od tej doby som so ženami strávil viac ako 3500 hodín tréningov a konzultácií.

 

 

Takmer všetky ženy, ktoré som trénoval mali rovnaké prianie.

 

 

„Chcem sa zbaviť tuku z BRUCHA, vnútorných STEHIEN a vypracovať ZADOK.“

 

 

Po stovkách takýchto rovnakých prianí som sa rozhodol, že je to dostatočný dôvod na to, aby som s tým niečo urobil.

 

 

Chcel som vám pomôcť, čo najefektívnejšie tento problém vyriešiť. Už som bol nielen špecializovaný na ženské pohlavie, ale ešte hlbšie som sa zameral len na chudnutie a tvarovanie ženských kriviek.

 

 

Navštívil som dokonca Dámsky klub v televízií, vytvoril ženský blog o chudnutí, publikoval vedeckú štúdiu o lokálnej redukcií tuku v ženskom tele, vytvoril elektronickú publikáciu Ako sa stať znovu príťažlivou ženou – manuál o chudnutí, ktorý má dve časti. Okrem toho je štúdium na vysokej škole FTVŠ UK a desiatky medzinárodne akreditovaných certifikátov v oblasti cvičenia a stravovania pre mňa samozrejmosťou.

 

 

Ale to najlepšie ešte len príde...

1.ETAPA – ideálny tréning pre ženy

Vyskladal som špecializovaný tréning pre ženy, zameraný na 3 najproblémovejšie ženské oblasti: BRUCHO, ZADOK a STEHNÁ BZS tréning®.

 

 

BZS tréning® som na ženách testoval 3 roky a podrobil ho dvojnásobným výskumom. BZS tréning® som odtrénoval vyše 500x a tréningom prešli stovky rôznych žien, ktoré zaznamenali fantastické výsledky. Tento tréning sa dostal dokonca aj do časopisu Moje zdravie, kde pomohol ďalším tisícom žien pri domácom cvičení.

 

 

Predstav si, že napečieš svoj obľúbený koláč vyše 500x a po každom jednom pečení ho vylepšuješ k dokonalosti. Čo myslíš aký by bol výsledok?

 

 

Presne tak som vylepšoval BZS tréning®. Každý jeden tréning, ktorý som osobne odtrénoval, som spätne analyzoval a zmeny okamžite aplikoval pri ďalšom tréningu v praxi. Jeho výsledky a referencie od žien ti ukážem neskôr. Teraz poďme do druhej etapy.

 

2.ETAPA – prečo som iný ako väčšina trénerov?

Donedávna som fungoval ako väčšina osobných trénerov. Chodili sme na školenia, kde nám hovorili:

 

 

"Pracujte s klientom tak, aby získal pocit, že ste odborník, používajte latinské názvy svalov (však máte na to vysokú školu) a rozhodne buďte čo najviac technický a profesionálny. Riešte s klientom tréningový proces dlhodobo, pretože to, vám umožní udržať si klienta a bude vám za to dlho platiť..."

 

 

V preklade táto taktika znamená - trénuj tak, aby klient mal pocit, že ničomu nerozumie a že ťa potrebuje.

 

 

Práve vtedy som si uvedomil, že sa ako tréner nechcem uberať týmto smerom. Práve naopak. Chcem zo svojej trénerskej profesie ponúknuť čo najviac. Nechcem, aby boli moje klientky na mne závislé, a aby sme po letnej pauze, či Vianociach museli znovu začať odznova, pretože by nevedeli, čo majú bezo mňa robiť...

 

 

Hovoril som si: "Prečo by som mal len trénovať? Prečo by som nemohol svoje klientky aj vzdelávať a naučiť ich všetko čo viem? Dokázal by som tým pádom pomôcť ďaleko viac ženám a podstatne urýchliť ich chudnutie."

 

 

ROZHODOL SOM SA ÍSŤ CESTOU TRÉNERA, ktorý svoje klientky nielen trénuje, ale prioritne VZDELÁVA.

 

 

Mojím cieľom bolo: 

Stať sa EXPERTOM na ženské chudnutie a ponúknuť ženám moje kompletné KNOW-HOW, ako dosiahnuť vytúženú postavu čo najskôr a odštartovať zdravý aktívny život. A hlavne, aby tá cesta za chudnutím bola príjemná, zrozumiteľná, uvedomelá a jednoduchá.

 

 

Dnes tréneujem tak, aby som ťa čo najrýchlejšie naučil všetko podstatné čo viem a pomohol ti postaviť sa na vlastné nohy.

 

 

"Ak sa naučíš ako prirodzene chudnúť, už nikdy nebudeš riešiť chudnutie."

 

 

Ako tréner chcem, aby si svoje chudnutie naštartovala hneď od prvého dňa, a aby trvalo už navždy bez jojo-efektu!

 

A presne viem, AKO NA TO!

3.ETAPA – program, ktorý mení ženám životy!

Začal som vzdelávať ženy v oblasti chudnutia, či už počas osobného tréningu, alebo pri konzultácií. Postupne sa záujem o moje tréningy zvyšoval a ja som už nedokázal prijímať nové klientky. To ma donútilo sa znovu zamyslieť ako vyriešim tento problém.

 

 

Povedal som si, že ak je viac žien, ktoré majú chudnutie a tvarovanie kriviek za rovnaký cieľ, bolo by možné spojiť vás do jedného programu. Týmto nápadom by som nielen ušetril svoj čas, ale hlavne vaše peniaze. Navyše to, čo tento program ženám priniesol, bolo omnoho viac, ako len naplnenie ich pôvodného cieľa - schudnúť a vytvarovať krivky.

 

 

Vznikol tak 8-týždňový BZS program.

 

Cvičebno-edukačný program pre ženy, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku.

 

 

A je to tu.

 

Predstavujem ti doposiaľ málo známu 3. možnosť, ktorá ti doslova môže zmeniť tvoj život tak, ako mnohým ženám pred tebou.

Predstavujem ti

8-týždňový BZS program

Program, ktorý má za cieľ presne to, čo je aj tvojím cieľom:

SCHUDNÚŤ A VYPRACOVAŤ ŽENSKÉ KRIVKY

Celý 8-týždňový BZS program je podložený vzdelávacím systémom nazvaným 3N-SYSTÉM, ktorý je zostavený z troch oblastí, ktoré najviac ovplyvňujú chudnutie:

 

 • 1
  NÁVYKY STRAVOVANIA
  Naučíš kedy jesť, čo jesť a koľko jesť a odštartuješ spaľovanie tuku od prvého dňa - dokonca bez žiadnych diét a obmedzení v jedle
 • 2
  NÁVYKY CVIČENIA
  Čaká ťa 24 tréningov v stupňovanej náročnosti a intenzite, ktoré ťa naučia technicky správne a efektívne cvičiť pod profesionálnym dohľadom trénera
 • 3
  NÁVYKY ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU
  Získaš sadu miniNÁVYKOV, ktoré po aplikovaní do tvojho bežného dňa zabezpečia nepretržité spaľovanie tuku 24h. denne

 

Tréningy budú prebiehať NAŽIVO v lukratívnych priestoroch Fit&Co v EUROVEA Bratislava a vzdelávanie bude prebiehať ONLINE vo VIP členskej sekcii BZS programu formou VIDEO-prednášok.

Všetko bude prebiehať pod neustálou komunikáciou medzi tebou a trénerom v súkromnej VIP Facebookovej skupine, aby všetko prebiehalo ako po masle.

 

Náročnosť tréningového zaťaženia bude stupňovaná - v prvých týždňoch budú tréningy zamerané na učenie sa techniky a neskôr sa bude pridávať na intenzite.

 

Všetky tréningy budú individuálne prispôsobené tvojej kondícií.

Na čo sa môžeš v BZS programe tešiť?

 • Vďaka prepracovanému vzdelávaciemu systému získaš nové stravovacie, pohybové návyky životného štýlu, ktoré si osvojíš už do konca svojho života
 • Socializuješ sa s kolektívom tebe podobných žien, ktoré idú za rovnakým cieľom a získaš nové kontakty a priateľstvá
 • Mimo tréningov získaš osobnú aj online podporu 24/7 a budeš vedená jasným systémom krok po kroku
 • Absolvuješ vstupné, predbežné a výstupné diagnostické merania somatických parametrov, aby si zistila ako na tom si a ako si sa dokázala za 8 týždňov vypracovať
 • Získaš individuálnu diagnostiku tvojho stravovania a cvičenia, aby si vedela ako na tom si a čo všetko potrebuješ zlepšiť
 • Môžeš vyhrať zaujímavú finančnú odmenu za najlepšie výsledky, takže nie len schudneš, ale dokonca aj zarobíš

 

A to najzaujímavejšie na záver.

 

Získavaš GARANCIU dosiahnutých výsledkov.

 

8-týždňový BZS program dosiahol od svojho pôsobenia vždy len pozitívne výsledky a preto sa nebojím dať aj tebe 100% GARANCIU vrátenia všetkých peňazí.

 

Ak na konci programu nebudeš spokojná so svojou premenou a výsledkami – vrátim ti 100% všetkých peňazí, ktoré si za program zaplatila. (Podmienkou je plnohodnotne absolvovať celý program).

A EŠTE JEDEN VEĽKÝ BENEFIT

8-týždňový BZS program má jednu fantastickú vlastnosť:

 

To čo sa na ňom naučíš, už nikdy nezabudneš!

 

Spomínaš si, ako si si robila vodičák v autoškole? Najprv si sa učila teóriu o cestnej premávke, neskôr si si sadla do auta a skúšala ako čo funguje. Potom si sa učila pohnúť s autom na rovnej ceste, neskôr do kopca. A ak si to zvládala, tak ťa učiteľ vzal na cesty. Medzitým si sa učila značky a postupne si sa zdokonaľovala v šoférovaní, a po záverečnej skúške si bola pripravená do šoférskeho života. 

 

Vďaka autoškole si sa naučila zručnosť, ktorú už nikdy nezabudneš.

 

A presne takto je zostavený aj BZS program. Ja profesionálny tréner, budem ako tvoj učiteľ v autoškole… budem ťa jasne viesť krok po kroku a naučím ťa všetko, čo potrebuješ vedieť k tomu, aby si po ukončení programu mohla byť plnohodnotne sebestačná a svoju váhu si nielen udržíš, ale dokonca budeš vedieť ako v chudnutí pokračovať samostatne.

VÝSLEDKY A REFERENCIE

8-týždňového BZS programu

ČASOVÝ HARMONOGRAM

 8-týždňového BZS programu

Tréningy sú každý UTOROK, ŠTVRTOK, NEDEĽA19:00-20:00 (1. skupina) a 20:00-21:00 (2. skupina)
1. VSTUPNÉ MERANIE 10.2.2020 (PONDELOK)20:30-21:00 (1. skupina) a 21:00-21:30 (2. skupina)
1. tréning - 11.2.2020 (UTOROK)19:00-20:00 (1. skupina) a 20:00-21:00 (2. skupina)
2. PREDBEŽNÉ MERANIE (po 4.T.) 9.3.2020 (PONDELOK)20:30-21:00 (1. skupina) a 21:00-21:30 (2. skupina)
24. tréning - 5.4.2020 (NEDEĽA)19:00-20:00 (1. skupina) a 20:00-21:00 (2. skupina)
3. VÝSTUPNÉ MERANIE (po 8.T.) 6.4.2020 (PONDELOK)20:30-21:00 (1. skupina) a 21:00-21:30 (2. skupina)
VYHODNOTENIE 7.4.2020 (UTOROK)Víťazka 8-týždňového BZS programu získava finančnú odmenu

VSTUPNÉ PODMIENKY

8-týždňového BZS programu

 • Zdravotný stav
  Nemám žiadne zranenia, ani vážnejšie zdravotné problémy, ktoré by mohli ovplyvniť moje pôsobenie v tréningovom programe
 • Som vo veku od 18 do 45 rokov
 • Akceptujem tréningové dni a časy tréningov
  Tréningové dni - UTOROK, ŠTVRTOK, NEDEĽA a tréningové časy 19:00-20:00 (1. skupina) a 20:00-21:00 (2. skupina)
 • Súhlasím s poskytnutím referencie
  Anonymná a cenzurovaná foto-dokumentácia výsledkov premeny "pred a po" v športovom oblečení použitá výhradne len ako forma referencie
 • V prípade nedokončenia 8-týždňového BZS programu z akéhokoľvek dôvodu, je poplatok nevratný
 • Som si vedomá, že 100% garancia vrátenia peňazí je len v prípade, ak absolvujem plnohodnotne celý 8-týždňový BZS program

Poďme si to teraz porovnať s predchádzajúcimi možnosťami, o ktorých si doteraz vedela

Tak čo? Je to rozdiel? 

Pozri si ešte ako prebieha jeden z tréningov

CENA BZS programu 

pre obmedzený počet 30 miest

Hodnota BZS programu

720€

Pôvodná cena programu

356€

Aktuálna cena

178€

(Len pre 30 miest)

(Možná platba aj na 2 splátky po 89€)

50% AKCIA PLATÍ EŠTE

Vyplň formulár nižšie a prihlás sa do 8-týždňového BZS programu 2020

V celkovej cene 178€ je zahrnuté:

 • 56 dní trvajúci program
 • 24 plnohodnotných tréningov s profesionálnym trénerom
 • Vzdelávací 3N-SYSTÉM
 • Starostlivosť v priebehu BZS programu
  Zadávanie a vyhodnocovanie úloh mimo tréningového času
 • Osobná aj online podpora 24/7
 • FitCo prémiové priestory (68€)
  Náklady za nájom v prémiových priestoroch prepočítané na 1 osobu (vstup do fitnesscentra, hodinový tréning v sále, merania a diagnostika, ktorá sa bude v priestoroch vykonávať + šatne a sprchy)
 • BONUS 1 - Individuálna diagnostika stravovania
  Ktorá by ťa mimo BZS programu stála 30€
 • BONUS 2 - Diagnostika správnej techniky
  Ktorá by ťa mimo BZS programu stála 30€
 • BONUS 3 - vstupné, predbežné a výstupné merania
  3 merania somatických parametrov, ktoré by ťa mimo BZS programu vyšli dokopy 60€

VAROVANIE!

Ako môžeš vidieť, tak samotná cena za bonusy (120€) + nájom za prémiové fitness centrum (68€), by ťa vyšla 188€, čo je viac ako samotný BZS program.

 

CENA PO 50% ZĽAVE JE TEDA POSTAVENÁ TAKMER NA NÁKLADOCH CELÉHO BZS PROGRAMU A NIŽSIE UŽ JEDNODUCHO ÍSŤ NEMÔŽE...

 

ČO SA ALE NAOPAK STANE?

 

Takáto ZĽAVA už v budúcom roku nebude a BZS program bude možné zakúpiť už len za pôvodných 356€.

 

Takže ak chceš využiť ešte túto skvelú cenu, (ktorú si môžeš dokonca ešte rozdeliť na dve splátky po 89€) tak nečakaj a prihlás sa do BZS programu. Miest už veľa neostáva

 

8-týždňový BZS program

je presne navrhnutý pre ŽENY,

 • ktoré sa chcú už navždy zbaviť tuku z oblasti BRUCHA, ZADKU a STEHIEN
 • ktorým sa aj napriek snahe už dlhé roky nedarí schudnúť a už nevedia ako ďalej
 • ktoré chcú, aby im niekto jasne ukázal čo majú presne robiť a dohliadal na nich, ale zároveň si nechcú platiť darého osobného trénera či poradcu
 • ktoré nemajú veľa skúseností s cvičením, a ktoré majú chaos vo vlastnom stravovaní
 • ktoré majú sedavé zamestnanie, alebo málo pohybovej aktivity počas dňa
 • ktoré si chcú nastaviť vo svojom živote jasný systém, ktorý im umožní žiť život bez obmedzení, pričom budú naďalej chudnúť
 • ktoré chcú namiesto riešenia príznakov, už konečne nájsť príčinu toho, prečo priberajú, a chcú skoncovať so svojimi príznakmi, ktoré im znepríjemňujú život
 • ale hlavne, BZS program je určený pre ženy, ktoré chcú mať istotu, že za svoje peniaze dostanú garantované výsledky

A ak chceš výsledky, tak vyplň formulár nižšie a prihlás sa do 8-týždňového BZS programu 2020

pôvodná CENA - 356€

50% ZĽAVA platí ešte

178€ 

(alebo 2x 89€)

(3,17€ na deň)

POZOR ponuka platí len pre 30 miest 

VYPREDANÉ